تعیین قیمت جدید برای تخم مرغ توسط سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان

کدخبر: 359845
اقتصادنیوز: معاون نظارت بر کالاهای مصرفی سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان گفت: قیمت مصوب هر شانه تخم مرغ طبق اعلام ستاد تنظیم بازار حدود ۲۰ هزار تومان است.

 به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرآنلاین داود موسوی معاون نظارت بر کالاهای مصرفی سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان با حضور در شبکه خبر اظهار کرد: قیمت مصوب هر شانه تخم مرغ طبق اعلام ستاد تنظیم بازار حدود ۲۰ هزار تومان در فروشگاه‌های سطح شهر و ۹ هزار و ۵۰۰ تومان درب مرغداری‌هاست که اخیرا این نرخ درب مرغداری‌ها به بیش از ۱۳ هزار تومان رسیده است.

 

وی افزود: نظارت‌های حاکم بر بازار شدیدتر خواهد شد تا هرچه سریع‌تر به مشکلات حاکم بر بازار تخم مرغ رسیدگی و با گران فروشان برخورد شود.
معاون نظارت بر کالاهای مصرفی سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان بیان کرد: تولیدکنندگان نیز با مشکلات و چالش‌هایی در بخش تامین نهاده‌های دامی مواجه اند که روز چهارشنبه با وزارت جهاد کشاورزی جلسه‌ای در این خصوص خواهیم داشت تا مشکلات را بررسی و نسبت به حل آن‌ها چاره‌ای اندیشیده شود.

موسوی ادامه داد: پس از بررسی و حل تمام این مشکلات، قیمت‌های مصوب به میادین میوه و تره بار ارجاع می‌گردد تا هیچ تخم مرغی خارج از نرخ مصوب به مصرف کنندگان عرضه نشود.

وی تصریح کرد: روز آینده جلسه ستاد تنظیم بازار با هدف رسیدگی به مشکلات حاکم در تولید و بازار تخم مرغ برگزار خواهد شد که در این جلسه نمایندگانی از وزارت جهاد نیز حضور خواهند داشت.

معاون نظارت بر کالاهای مصرفی سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان در پایان ابراز کرد: امیدواریم با انجام این جلسات و نتیجه گیری‌های مثبت، عرضه تخم مرغ به صورت گسترده در بازارهای کشور انجام بگیرد و این محصول با نرخ مصوب به دست مصرف کننده برسد.
از دست ندهید
بلیط هواپیما