کدخبر: ۳۵۹۹۶۵ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

«ثامید» عرضه‌ اولیه بورسی این هفته+ جزئیات محدوده قیمتی هر سهم

اقتصادنیوز : تعداد ۵ میلیارد و ۲۹۷میلیون سهم شرکت توسعه و عمران امید، چهار‌‌‌شنبه همین هفته با نماد معاملاتی "ثامید" در بورس اوراق بهادار تهران عرضه اولیه می‌شود.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، تعداد 5 میلیارد و 297میلیون و 550 هزار سهم شرکت توسعه و عمران امید معادل 15درصد سهام این شرکت، چهار‌‌‌شنبه(19 شهریور) به‌عنوان نوزدهمین عرضه اولیه امسال بازار سرمایه در بازار دوم بورس اوراق بهادار عرضه می‌شود.

عرضه+اولیه

این میزان سهام در محدوده قیمتی 1660تا 1750تومان برای هر سهم و با سهمیه 1200سهمی برای هر کد حقیقی و حقوقی عرضه خواهد شد.

همچنین مدیر این عرضه شرکت کارگزاری تدبیرگران فردا، متعهد عرضه شرکت گروه توسعه ساختمان تدبیر و متعهد خرید نیز شرکت تامین سرمایه نوین به میزان 50 درصد از سهام قابل عرضه در روز عرضه اولیه می‌باشند.

گفتنی است تعداد 5 میلیارد و 297میلیون و 550 هزار سهم شرکت توسعه و عمران امید در حالی پس فردا عرضه اولیه می‌شود که از این تعداد، 4 میلیارد و 238 میلیون و 40 هزار سهم در فرآیند کشف قیمت جهت عرضه به عموم اختصاص خواهد یافت و تعداد یک میلیارد و 59میلیون و 510 هزار سهم این شرکت نیز در روز پس از عرضه اولیه این شرکت به صندوق‌ها با ضریب تخصیصی بازاری هر دارنده واحد صندوق تعلق می‌گیرد.

این گزارش می‌افزاید: بر اساس قانون، عرضه اولیه سهام شرکت‌ها به صندوق‌های سرمایه‌گذاری در روز کاری بعد از عرضه اولیه با قیمت ثابت کشف شده در فرآیند عرضه اولیه صورت می‌پذیرد.

این مطلب برایم مفید است
6 نفر این پست را پسندیده اند