رصد بازار خودروهای داخلی؛

آخرین تحولات بازار محصولات سایپا

کدخبر: 508106
اقتصادنیوز: تیرماه 1401 به پایان رسید و سایپایی ها همانند پرتیراژهای ایران خودرو بدون تغییر اولین ماه تابستان را به پایان رساندن.

 به گزارش اقتصادنیوز؛ ارزیابی های بازار خودرو نشان دهنده آن است که در 10 روز گذشته بازار خودرو تنها تمایل به ثبات قیمت داشته و این امر موجب شده تا تغییر در این بازار شاهد نباشیم؛ با این شرایط در کنار محصولات سایپایی ها پرتیراژهای ایران خودرو هم امروز بدون تغییر در بازار قیمت گذاری شدند.

قیمت محصولات سایپا

«شاهین»، «کوییکR»، «کوییک معمولی»، «تیبا صندوقدار»، «تیبا2 معمولی» و «ساینا»، محصولاتی هستند که امروز مورد ارزیابی قرار گرفتند.

با توجه به ارزیابی می توان گفت «شاهین» امروز بدون تغییر در بازار 370 میلیون تومان عرضه شد، ثبات قیمت شاهین در بازار در حالی رقم خورد که این خودرو پیش از تعطیلات افت هفت میلیونی در بازار داشت. از سوی دیگر «ساینا» هم امروز بدون تغییر 212 میلیون تومان در بازار قیمت خورد.

رصد بازار نشان دهنده آن است که خانواده کوییک هم امروز در بازار تغییر قیمت نداشتند «کوییکR » امروز 222 میلیون تومان قیمت خورد و «کوییک معمولی» هم در بازار 212 میلیون تومان در بازار دست به دست شد.

از سوی دیگر ارزیابی ها نشان می دهد «تیبا صندوقدار» امروز تغییر قیمتی در بازار نداشت و 197 میلیون تومان قیمت خورد و «تیبا 2 معمولی» هم در بازار 206 میلیون تومان قیمت خورد.

1

تیتر یک
از دست ندهید