نامه رهبر معظم انقلاب اسلامی به جوانان اروپا در بیلبوردهای شهرهای آلمان + عکس

کدخبر: 154638

نامه رهبر معظم انقلاب اسلامی به جوانان اروپایی بعد از حوادث تروریستی سال گذشته فرانسه در بیلبوردهای یکی از شهرهای آلمان منتشر شد.

 به گزارش تسنیم،به نقل از فارس، بعد از حمله تروریستی ماه ژانویه در فرانسه, حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی به جوانان اروپا و امریکای شمالی نامه روشنگرانه‌ای نوشتند. رهبر انقلاب اسلامی دراین نامه مقابل سیاه‌نمایی دین اسلام در رسانه های غربی و نشان دادن این دین به عنوان منشا خشونت حقیقت دین اسلام را شرح داده و بیان فرمودند که دین اسلام دین برادری, محبت, صلح و اخلاق است. رهبر انقلاب اسلامی از جوانان غربی خواستند در این مورد مطالعه جدی کنند.

ایشان یادآوری فرمودند که دین اسلام به هیچ وجه با عملیات های تروریستی به نام اسلام ربطی نداشته واز جوانان اروپایی دعوت کردند اسلام را با مطالعه منابع اصلی اسلام مانند قرآن کریم و سیره نبوی بشناسند.

مرکز قرآن و اهل بیت افنباخ در راستای گسترش پیام رهبری و شناساندن اسلام به عنوان دین صلح و اخلاق و عاری از خشونت و ترور بعد از انتشار نامه های رهبری به زبانهای اروپایی و پخش آنها اینبار جملات گزیده ایی از بیانات رهبری به همراه تصویر ایشان در بیلبوردهای اصلی شهرهای فرانکفورت, اوگسبورگ, کلن و برمن آلمان رابه نمایش عموم گمارد. تا وسیله ایی شود که جوانان اروپایی بدون پیش داوری و رها از سیاه نمایی اسلام را بشناسند.

این فعالیت تبلیغی مرکز قرآن و اهل بیت افنباخ در رسانه های آلمان انعکاس گسترده ایی یافت. هم چنین دونامه رهبری به جوانان غربی همراه شرح نامه ها در سایت www.letterforu.de که به همین منظور راه اندازی شده بود منتشر شد تا عموم جامعه آلمان نیز به پیامهای روشنگرانه رهبری امکان دستیابی داشته باشند.

 
تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما