کدخبر: ۱۵۴۸۹۹ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد
با قابلیت ها ایفون8 دیگر سر اغ آیفون7 نخواهید رفت!

با قابلیت ها ایفون۸ دیگر سر اغ آیفون۷ نخواهید رفت!

اگر آیفون ۷ (iPhone ۷) نتوانسته شما را مبهوت خود کند، پس به شما پیشنهاد می‌کنیم چند ماه دیگر صبر کرده و منتظر آیفون بعدی باشید زیرا قطعا آیفون بعدی اپل با ویژگی های منحصر به فرد خود هوش از سر شما خواهد برد!

گجت نیوز؛ سال 2017، دهمین سال تولد آیفون اپل است. ده سال از معرفی اولین آیفون توسط مدیرعامل نابغه اپل، استیو جابز (Steve Jobs)، می‌گذرد. گوشی هوشمندی که توانست دنیای تکنولوژی را متحول کرده و انتظارات کاربران را از یک گوشی موبایل بالا ببرد. اما اپل چه برنامه‌ای برای آیفون ده ساله خود خواهد داشت؟ آیا دنباله‌روی راه مدیرعامل فقید خود خواهد بود، یا نه، همان طراحی آشنا و تکراری آیفون‌های قبل را در سال 2017 نیز به کار خواهد برد؟

شایعات زیادی حول و حوش پرچمدار 2017 کوپرتینویی‌ها به گوش می‌رسد. این شایعات و حرف و حدیث‌ها قطعا باعث خواهد شد تا کاربران زیادی بی‌صبرانه منتظر یک شگفتی از این غول بزرگ دنیای تکنولوژی باشند و این قطعا کار اپل را بسیار سخت‌تر از قبل خواهد کرد. اپل باید آیفون را بازطراحی کند و این خواسته‌ای است که همه کاربران و طرفداران این برند معتبر از اپل انتظار دارند.

ما در گجت نیوز نیز تاکنون اخبار زیادی در خصوص قابلیت های آیفون 8 منتشر کرده‌ایم. البته همه این اخبار تا این لحظه در حد شایعه بوده و هیچ‌کدام به صورت رسمی توسط اپل تایید یا رد نشده است. از نمایشگر OLED گرفته تا یک آیفون 5.8 اینچی فوق پیشرفته و از حذف دکمه هوم آیفون 8 گرفته تا صفحه نمایشی بدون لبه و احتمالا خمیده، بخشی از شایعات آیفون 8 (iPhone 8) هستند که با بهره‌گیری از سخت‌افزاری قدرتمند، هر کاربری را مجذوب خود خواهند کرد. اگر می‌خواهید لیست کاملی از قابلیت های آیفون 8 را بدانید، ویدیوی زیر را از دست ندهید.