کدخبر: ۱۵۵۳۵۶ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

گوشی‌های گلکسی نوت ۷ سامسونگ از کار می افتند

شرکت سامسونگ اعلام کرد، در اواسط ماه دسامبر یک به روز رسانی نرم افزاری برای گوشی های گلکسی نوت ۷ در آمریکا منتشر خواهد کرد که این نوع گوشی ها را عملا از کار خواهد انداخت و آنها را غیرقابل شارژ و استفاده خواهد کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از رویترز، شرکت سامسونگ اعلام کرد، در اواسط ماه دسامبر یک به روز رسانی نرم افزاری برای گوشی های گلکسی نوت 7 در آمریکا منتشر خواهد کرد که این نوع گوشی ها را عملا از کار خواهد انداخت و آنها را غیرقابل شارژ و استفاده خواهد ساخت.

این شرکت تولید کننده تلفن های همراه گفته که بیش از 93 درصد همه گوشی های گلکسی نوت 7 فراخوان شده در آمریکا به شرکت عودت داده شده و در عوض گوشی های دیگری به مشتریان تحویل داده شده است.

به دنبال انتشار گزارش های متعدد از آتش گرفتن گوشی های گلکسی نوت 7 سامسونگ، وزارت ارتباطات آمریکا و دیگر نهادهای این کشور در ماه اکتبر از دارندگان این مدل گوشی خواستند تا در سفرهای هوایی، از حمل یا قرار دادن این نوع گوشی ها در چمدان های خود خودداری کنند.

شرکت وریزون کامیونیکیشنز اعلام کرده که در این بروز رسانی شرکت نخواهد کرد زیرا این اقدام به آن دسته از استفاده کنندگان گلکسی نوت 7 که گوشی تلفن همراه دیگری ندارند تا جایگزین گوشی معیوب کنند، لطمه می زند.