کدخبر: ۱۵۶۵۲۹ لینک کوتاه

از زمانی که آمدم بدهی به استقلال اضافه نکردم

مدیرعامل آبی‌پوشان می‌گوید از زمانی که به استقلال آمده بدهی این باشگاه اضافه نشده است.

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، نشست مدیر عامل و اعضای هیات مدیره استقلال امروز با مسعود سلطانی فر در محل وزارت ورزش برگزار شد.

افتخاری مدیر عامل استقلال با تشکر از حمایت های گسترده و به موقع وزیر ورزش و جوانان گفت: خوشبختانه با درایت سلطانی فر حاشیه های تیم را به خوبی جمع کرده ایم و همدلی، وحدت و رفاقت در نزد مجموعه مدیریتی استقلال حاکم است.

وی ادامه داد: بحث بدهی های پیشین مالیاتی استقلال سنگین است و این میراث تلخی است و امیدوارم با کمک وزیر محترم و مدیران سازمان امور مالیاتی کشور این مشکل برای استقلال و پرسپولیس حل شود. از زمانی که من مسئولیت را قبول کرده ام تاکنون هیچ بدهی اضافه نکرده ام و بخشی از بدهی های گذشته را هم پرداخت کرده ام.

جهانیان رئیس هیات مدیره استقلال هم با تشکر از توجه وزیر ورزش  و جوانان به مسایل این دو تیم پر طرفدار خاطرنشان کرد: از زمانی که به عنوان هیات مدیره منصوب شدیم، هزینه ای به وزارت ورزش و بیت المال تحمیل نکرده ایم و همدلی و یکپارچگی مد نظر آقای وزیر در نزد هیات مدیره و مدیر عامل وجود دارد.

فریدون معینی و زمانی دیگر اعضای هیات مدیره استقلال هم با اشاره به حضور موثر وزیر ورزش  و جوانان در مدیریت کلان ورزش کشور گفتند: امیدوارم با کاردانی و تجربه و آشنایی عمیق شما با مسایل ورزش، مشکلات استقلال روز به روز کمتر شود.