کدخبر: ۱۵۸۵۵۶ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد
کی‌روش: جذابیت در سختی‌هاست

کی‌روش: جذابیت در سختی‌هاست

با همه کشمکش ها کی روش از حضور در ایران و فوتبال ایران لذت می برد و با همه شور و اشتیاق در انتظار حضور در جام جهانی بعدی به همراه ایران است. البته حضوری که قرار است برای اولین بار به صعود به مرحله حذفی ختم شود.

به گزارش "ورزش سه"، کی روش وقتی با سوال علی ضیاء – مجری تلویزیون مواجه می شود که چه ویژگی از ایران و مردم ایران برای او عجیب است مثل تعارف کردن و ... این طور می گوید: « من ترجیح می دهم نگاه مثبت تری به این سوال داشته باشم. من در یک خانواده فوتبالی به دنیا آمده ام. پدرم مربی فوتبال بوده و کاملا در یک فضای فوتبال زندگی کرده ام و بزرگ شده ام.  مهم ترین مطلبی که من در ایران متوجه آن شده ام شور و اشتیاق مردم به فوتبال است. تمام مشکلاتی که ما در سال های اخیر پشت سر گذاشته ایم به خاطر شور و اشتیاق مردم به فوتبال برایمان راحت تر سپری شد و اگر الان اینجا هستیم و با تمام قدرت به کار ادامه می دهیم و در حال برنامه ریزی برای آینده هستیم به خاطر لطف مردم بوده است. هر چند نمی توانم کار فوق العاده ای که بازیکنان ایرانی در 5 سال اخیر انجام داده اند را فراموش کنم. »

کی روش حرف هایش را این چنین ادامه داد:« تشکر می کنم از کادر فنی ام. از فدراسیون فوتبال و از یک سری از دست اندرکاران فوتبال. مثل مهدی تاج – رئیس سازمان لیگ برتر و آقای نبی دبیر کل سابق و هم چنین مربیان باشگاهی. همه اتفاقات 5 سال گذشته برای من جذاب بوده و جذابیت کار در 5 سال اخیر در سختی هایی بوده که پشت سر گذاشته ایم. لذت واقعی در این است که حریفان را یکی پس از دیگری شکست دهیم. برویم کره جنوبی را شکست دهیم. ازبک ها را شکست دهیم و...»

البته مصاحبه تصویری که از کی روش در برنامه علی ضیاء پخش شد مربوط به گذشته است. زمانی که مهدی تاج  - رئیس سازمان لیگ برتر بود. از این مصاحبه کاملا پیداست کی روش عاشق فوتبال ایران و سختی هایش است و با همه چالش ها ایران را ترک نخواهد کرد. او در این مصاحبه به صراحت گفت مجذوب شور و اشتیاق مردم نسبت به فوتبال شده و لذت موفقیت ها به سختی هایی است که در ایران متحمل می شود.