کدخبر: ۱۵۹۳۹۳ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد
مومنی: مشکلات حل نشود، می‌روم

مومنی: مشکلات حل نشود، می‌روم

مهدی مومنی، بازیکن تیم استقلال‌خوزستان بعد از بازی به دلیل توهین هواداران خوزستانی پستی در صفحه شخصی‌اش گذاشته است به این معنا که قصد خداحافظی از جمع خوزستانی‌ها را دارد.

به گزارش "ورزش سه"، مومنی با توصیف شرایط در خوزستان و بیان این مطلب که هواداران شرایط باشگاه و بازیکنان را بسنجدند و بعد به نتایج استقلال اعتراض کنند. از طرف دیگر او هشدار می‌دهد که اگر شرایط مساعد نشود از جمع خوزستانی‌ها جدا خواهد شد.

گفت‌وگوی ما با مهدی مومنی را در ادامه بخوانید:  

چرا آن پست را در صفحه شخصی‌ات گذاشتی؟

از دقیقه 5 تا 90 بازی بدون توقف به من توهین کردند، اگر کس دیگری جای من بود بعد از خروج از میدان چه می‌کرد؟! استقلال‌خوزستان در این هفته‌ها خوب نتیجه گرفته است و به روزهای بازی در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا نزدیک می‌شود و نباید به هیچ عنوان این تیم را به حاشیه برد. من هم قصد نداشتم با گذاشتن آن پست در صفحه شخصی‌ام استقلال را دستخوش حاشیه کنم ولی باز هم می‌پرسم اگر شما بودید چه می‌کردید؟ وقتی شما از لحاظ مالی در فشار هستید و دریافتی‌‌ای به آن صورت نگرفته‌اید و با تمام توانت در میدان حضور پیدا می‌کنی و پاسخش می‌شود توهین به خانواده‌‌ات، مطمئنا بهترین پاسخ همین پست گذاشتن در صفحه شخصی‌ات است.

علت گل نشدن پنالتی‌ات توهین هواداران بود؟

بازیکنی که از دقایق ابتدایی با توهین هواداران تیمش مواجه شود، قطعا در ادامه مسابقه روند بازی‌اش دستخوش تغییر می‌شود، اگر این توهین‌ها نبود مطمئن باشید آن توپ به گل تبدیل می‌شد. استرسی که به دلیل توهین هواداران به من وارد شد در گل نشدن پنالتی‌ام تاثیرگذار شد.

اگر شرایط را علیه خود دیدی، چرا پشت آن توپ ایستادی؟

شرایط پشت توپ ایستادن و گل کردن پنالتی را داشتم و با گل شدن آن طلسم گل نزدنم شکسته می‌شد اما نمی‌دانم چه بگویم، فقط می‌گویم یک‌بار دیگر بازی را نظاره کنید تا متوجه جو ورزشگاه غدیر و گل نشدن پنالتی‌ام بشوید.

این پستی که در صفحه اجتماعی‌ات گذاشتی جهت‌‌دار بود؟

نه به هیچ عنوان؛ من در کنفرانس خبری بعد از بازی از هواداران با وجود توهین‌هایی که شنیدم عذرخواهی کردم؛ اگرچه دلیلی نداشت از آنها عذرخواهی کنم اما خواستم بگویم که همه را به یک چشم نمی‌بینم. آن پست پاسخ رفتار زشت معدود تماشاگرنماها بود که قطعا از جایی خط گرفته بودند و مطمئنا خودشان می‌دانند چه کسانی هستند.

واقعا قصد خداحافظی از استقلال‌خوزستان را داری؟

در جلسه‌ای که امروز با مسئولین باشگاه استقلال‌خوزستان داشتم، قرار شده است طی چند روز آتی مشکلا‌تم برطرف شود که اگر مشکلاتم برطرف نشود، از این تیم جدا خواهم شد؛ با وجود آنکه همیشه گفته‌ام اولویتم ماندن در استقلال‌خوزستان است ولی اگر قرار باشد پولی دریافت نکنم، خوب تمرین کنم، با مصدومیت دسته و پنجه نرم کنند و در نهایت چنین شرایط و بی‌احترامی و توهین به خانواده‌‌ام را تجربه کنم، بهتر می‌بینم که از جمع خوزستانی‌ها جدا شوم.

در استقلال‌خوزستان این فقط شما نیستید که با مشکلات مالی روبه‌رو هستید، تنها دلیل جدایی‌ات همین موضوع است؟

نه، در استقلال‌خوزستان فقط مشکلات مالی نیست که بازیکنان را دچار مشکل می‌کند. امروز نوبت من بود و باید دید روز بعد نوبت چه کسی است که چنین توهین‌هایی را بشنود. می‌خواهم بدانم اگر خودشان چنین توهینی را نثار خانواده‌شان می‌کردند، چه برخوردی می‌داشتند. استقلال در هفته‌های آتی برای دیدار در جام باشگاه‌های آسیا حاضر می‌شود و چنین رفتارهایی قطعا در ادامه روی روند تیم و بازیکنان تاثیرگذار خواهد بود.