کدخبر: ۱۶۱۱۱۳ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

نگهداری ملانیا ترامپ از باغچه کاخ سفید

همسر دونالد ترامپ اعلام کرد قصد دارد از باغچه سبزیجات کاخ سفید به خوبی نگهداری کند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از وبسایت تایم، "ملانیا ترامپ"، بانوی اول آمریکا و همسر دونالد ترامپ، رئیس جمهور این کشور اعلام کرد قصد دارد از باغچه سبزیجات "میشل اوباما"، همسر باراک اوباما نگهداری کند.

"استفانی وینستون وولکاف"، مشاور ارشد ملانیا ترامپ در بیانیه ای اعلام کرد: "خانم ترامپ به عنوان یک مادر و بانوی نخست آمریکا به حفظ باغچه سبزیجات کاخ سفید بخصوص باغچه گل رز و باغچه آشپزخانه کاخ سفید متعهد است."

ملانیا ترامپ روز گذشته (شنبه) به همراه "آکی آبه"، همسر شینزو آبه، نخست وزیر ژاپن از "موزه موریکامی و باغ های ژاپنی" در فلوریدا دیدن کرد و علاقه خود را به باغبانی و مزرعه نشان داد.

وی در بیانیه ای اعلام کرد: "اطلاع داشتن از فرهنگ ها و آداب و رسوم کشورهای مختلف یک راه فوق العاده برای یادگیری و اکتشاف است. باغبانی به ما اصول مراقبت از موجودات زنده و تکامل آنها را یاد می‌دهد."

میشل اوباما که از طرفداران تغذیه سالم بود، سال گذشته در یک سخنرانی اعلام کرد: امیدوارم خانواده هایی که در آینده در کاخ سفید زندگی می کنند همانند ما این باغچه را حفظ دهند.

پیشتر عنوان شده بود همسر ترامپ علاقه‌ای به نگهداری از باغچه بانوی اول سابق آمریکا ندارد و قصد دارد کاربری آن را تغییر دهد.