کدخبر: ۱۶۳۲۸۵ لینک کوتاه

جدایی قطعی دو بازیکن از پرسپولیس

این روزها همه‌جا حرف از خریدهای فصل بعد پرسپولیس یا آن دسته از بازیکنان این تیم است که قصد تمدید قرارداد شان را دارند.

به گزارش روزنو  آنچه از قلم افتاده اما لیست جدا شده‌هاست. با شرایط خاصی که در مسابقه سرخپوشان برابر نفت تهران به وجود آمد، چند بازیکن ذخیره سرخپوشان فرصت بازی پیدا کردند. در این میان سامان نریمان‌جهان و شهاب کرمی حتی فیکس شدند. این‌دو بازیکن بین دو نیم‌فصل لیگ شانزدهم به جمع سرخپوشان پیوسته‌اند و به نظر می‌رسد دوران حضورشان در این تیم همچنان ادامه داشته باشد. در این بازی همچنین احسان الوان‌زاده هم 20دقیقه فرصت بازی پیدا کرد و نشان داد چیزهایی در چنته دارد.

با تمام این تفاسیر اما بازی با نفت روشن کرد حداقل جدایی دوبازیکن پرسپولیس در پایان فصل قطعی به نظر می‌رسد. در شرایطی که سرخ‌ها در فاز دفاعی به شدت با کمبود بازیکن مواجه بودند، برانکو ترجیح داد محسن ربیع‌خواه را در سومین پست متفاوتش در این فصل به بازی بگیرد، اما حامد آقایی را به زمین نفرستد. آقایی بازیکن 19ساله و اردبیلی پرسپولیس است که در پست دفاع میانی توپ می‌زند.
 
او در این فصل هرگز طعم اعتماد برانکو را نچشید و حتی در این مسابقه خاص با شرایط ویژه هم به بازی گرفته نشد. به این ترتیب بعید به نظر می‌رسد آقایی جوان تمایلی برای ادامه حضور در پرسپولیس داشته باشد یا باشگاه بخواهد او را همچنان روی سکو نگه دارد؛ به خصوص که پرسپولیس به احتمال فراوان برای فصل بعد چند مدافع جدید جذب خواهد کرد.
 
دومین بازیکنی که بدون گفت‌وگو باید آماده جدایی از جمع قرمزها باشد، محمدامین آرام‌طبع است. حتی غیبت انصاری و ماهینی و لزوم استفاده از ربیع‌خواه در پست دفاع میانی هم باعث نشد نظر برانکو در مورد بازیکن پیشین صبا عوض شود و او آرام‌طبع را به میدان بفرستد. این مدافع چپ که بین دو نیم‌فصل هم تا آستانه جدایی از جمع سرخپوشان پیش رفته بود، تا پایان لیگ هفدهم با قرمزها قرارداد دارد، اما به نظر شما در شرایط موجود چقدر احتمال دارد که طرفین برای ادامه همکاری تمایل داشته باشند؟ شاید هیچی!