کدخبر: ۱۶۸۳۰۴ لینک کوتاه

کیفیت بالای ماشین داخلی یا مستحکم نبودن تیر چراغ برق؟! + عکس

تیر چراغ برق در برخورد شدید خودروی ریو در بلوار نبرد شکسته شد.

«ریو» تیر چراغ‌ برق در بلوار نبرد را از جا کند + تصاویر

 

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛ ساعت 16:20 روز گذشته برخورد یک دستگاه خودروی سواری با تیر چراغ برق در بلوار نبرد جنوبی حوالی خیابان زمزم به سامانه 125 اعلام شد که به سرعت نیروهای عملیاتی ایستگاه 24 آتش‌نشانی به همراه گروه امداد و نجات شماره 2 با هماهنگی ستاد فرماندهی سازمان آتش‌نشانی تهران به محل حادثه اعزام شدند.

منصور فراهانی؛ فرمانده آتش‌نشانان اعزامی درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: یک دستگاه خودروی سواری ریو به علت نامعلومی که از سوی کارشناسان پلیس راهور در دست بررسی است از مسیر اصلی خارج شده و پس از عبور از روی جدول کنار خیابان با یک تیر چراغ برق برخورد کرده بود.

وی با اعلام اینکه راننده خودروی سواری قبل از رسیدن نیروهای عملیاتی با کمک شهرندان از داخل اتاقک وسیله نقلیه خارج شده بود، افزود: شدت این حادثه به حدی بود که قسمت انتهای تیر چراغ برق تخریب شده و به حالت معلق و ناایمن درآمده بود.

این فرمانده آتش‌نشانی خاطرنشان کرد: آتش‌نشانان  بی‌درنگ با قرار دادن علائم هشداردهنده در مسیر، جلوگیری از رفت‌وآمد خودروها، شهروندان و قطع جریان برق خودرو، محل حادثه را ایمن‌سازی کردند و راننده خودروی سواری که دچار مصدومیت شده بود را تحویل کادر پزشکی اورژانس دادند.

بنابر اعلام پایگاه خبری 125؛ با حضور عوامل شرکت برق و قطع جریان اصلی برق، نیروهای عملیاتی خودروی سواری را از تیر چراغ برق جدا کرده و پس از انتقال این وسیله نقلیه به محل امن، محل حادثه را برای اقدامات بعدی تحویل عوامل شرکت برق دادند.