کدخبر: ۱۶۹۱۱۹ لینک کوتاه

دو تقدیر مشابه ازسرمایه های ارزشمند فوتبال در ایران و انگلیس +عکس

فوتبال در همه جای دنیا طرفداران خاص دارد. هوادارانی که تحت هر شرایطی با تحمل سختی های فراوان خود را به استادیوم رسانده تا تیم مورد نظر خود را تشویق کنند. این هواداران سرمایه ارزشمندی برای هر باشگاه محسوب می شوند.

در ایران نیز برخی از باشگاه ها از وجود چنین نعمت هایی برخوردار هستند. باشگاه پرسپولیس نیز آن قدر خوش شانس بوده که یکی از این جواهرات را درکنار خود داشته باشد. موسی سلامت که جانباز جنگ تحمیلی نیز هست سال هاست همواره و درهر شرایطی در کنار پرسپولیس حضور دارد. سال قبل و زمانی که مهدی طارمی آقای گل لیگ برتر فوتبال شد به پاس قدردانی از زحمات و حضور همیشگی «عمو موسی» کفش طلای خود را به این یار وفادار هدیه داد.

اما اخیرا در لیگ برتر فوتبال انگلیس نیز بازیکن ملی پوش تاتنهام از یک هوادار ثابت و قدیمی این تیم،با دادن هدیه ایی قدردانی کرده است.دله آلی بازیکن تیم ملی انگلستان و باشگاه تاتنهام کفش هایش را به یکی از هواداران باسابقه تاتنهام تقدیم کرد.وی بعد از این کار با انتشار این عکس در اینستاگرام خود نوشت:«مرد 96 ساله ای که 88 سال است که هوادار تاتنهام است. امیدوارم این هدیه را در ویترین یادگاری های زیادی که دارد، قرار دهد.»