افزایش 3 د رجه ای دمای هوای تهران

کدخبر: 169355
اداره کل هواشناسی استان تهران با اعلام افزایش 3 تا 4 درجه ای دمای هوای استان در 48 ساعت آینده، وضعیت جوی استان طی این مدت را صاف تا کمی ابری، همراه با وزش باد پیش بینی کرد.

به گزارش ایرنا از اداره کل هواشناسی استان تهران، براساس بررسی و تحلیل آخرین داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی به دلیل عبور امواج کم دامنه تر از میانی جو در بعدازظهر سه شنبه و در بعضی ساعات روز چهارشنبه، افزایش ابر در سطح استان دور از انتظار نیست.

برهمین اساس، از اوایل چهارشنبه شب با تقویت امواج تراز میانی، به تدریج افزایش باد پیش بینی می شود که در پاره ای نقاط می تواند منجر به پدیده گرد و خاک شده و در ارتفاعات استان تهران نیز احتمال بارش پراکنده وجود دارد.

اداره کل هواشناسی استان تهران، کمینه و بیشینه دمای هوای پایتخت در روزهای دوشنبه، سه شنبه و چهارشنبه را به ترتیب (17 ، 30) ،

(20 ، 33)، (20 ، 33) درجه سانتیگراد پیش بینی کرده است.

براساس این گزارش، ورامین با 36 درجه سانتیگراد و فیروزکوه - امین آباد با 5 درجه سانتیگراد به ترتیب گرمترین و خنک ترین نقاط استان تهران در 24 ساعت گذشته بودند.

*برای اطلاع از اخبار متنوع انتشار یافته در شبانه روز با کانال ایرنا استان تهران در تلگرام به نشانی IRNATEHRAN@ همراه شوید.

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما