کدخبر: ۱۷۲۸۵۳ لینک کوتاه

یک بازیکن استقلال در آستانه خروج از لیست

هرایر مگویان یک سال دیگر با استقلال قرارداد دارد و تنها بازیکنی است که با این تبصره هنوز در تمرینات این تیم شرکت نکرده است. او احتمالا با توجه به برگزاری اردوی استقلال در ارمسنتان، در این اردو به استقلال می پیوندد البته اگر تا آن زمان، در این تیم بماند. استقلال در حال حاضر با حضور مگویان، دو جای خالی در فهرستش دارد.

اگر حضور منتظری در استقلال قطعی شود، منصوریان روی نام مگویان خط قرمز می کشد. این اتفاق در صورت صدور رضایتنامه رابسون هم برای مگویان خواهد افتاد.

اگر سرور جپاروف درنهایت مجبور به حضور در ایران و بازی در استقلال شود هم مگویان در این تیم نخواهد ماند چون منصوریان باید برای اضافه شدن هافبک تیم ملی ازبکستان، روی نام یکی از مردان لیست بزرگسالش خط قرمز بکشد. اگر جباری هم درنهایت با موافقت منصوریان استقلالی شود، مگویان رفتنی خواهد بود.

اگر جپاروف راضی به برگشت نباشد و سپاهان برای نگه داشتن او با استقلال پای میز مذاکره بنشیند، آبی ها احتمالا خواهان یک بازیکن در ازای او هستند. این گزینه هر بازیکنی که باشد (مثلا سعید آقایی)، جانشین مگویان در فهرست استقلال می شود.

نکته مهم درباره مگویان این است که ذوب آهن و امیر قلعه نویی، مشتری اش هستند و این بازیکن با جدایی از استقلال، تحت هر شرایطی در ایران خواهد ماند و البته یکی دیگر از طلبکاران خارجی آبی ها خواهد شد.