کدخبر: ۱۷۵۸۹۱ لینک کوتاه

علی کریمی تهدید به کناره گیری کرد

سرمربی تیم فوتبال نفت تهران می‌گوید تا فردا (سه‌شنبه) برای روشن شدن تکلیفش صبر می‌کند.

علی کریمی، سرمربی تیم فوتبال نفت تهران صبح دوشنبه در جمع خبرنگاران درباره وضعیت خودش و تیم نفت تهران، گفت: قرار بود امروز تکلیف روشن شود ولی مجموعه تیم نفت فعلا چیزی را روشن نکرده است. یک نفر که اگر لازم باشد نامش را خواهم گفت به من گفت که تا فردا صبر کنم و سپس تصمیم بگیرم.

وی ادامه داد: من اراده‌ای در مسئولان تیم نفت نمی‌بینم. بازیکنان ما با تمام وجود تلاش می‌کنند و خود ما تا زمانی که باشیم کار می‌کنیم. شاید بازیکنان به دلیل این که نفت در آسیا حضور دارد بخواهند در این تیم بمانند ولی کادرفنی نه. مطمئنا نفت امسال زنگ تفریح نخواهد بود البته ما خیلی نواقص داریم و خیلی هم عقب افتاده‌ایم. اگر تیم‌ها اردو رفتند و کار کردند اما ما زمان را از دست دادیم.

کریمی در پاسخ به این سوال که آیا قول قهرمانی یا نتیجه خوبی را به مسئولان نفت می‌دهد؟ گفت: این در ایران باب شده که قول قهرمانی بدهیم. این مسائل فقط حاشیه درست می‌کند. مربیان بزرگ در جهان این کار را نمی‌کنند. البته ما تلاش‌مان را می‌کنیم تا به موفقیت برسیم.

سرمربی تیم نفت تهران درباره بازی با پرسپولیس در چارچوب سوپرجام فوتبال ایران، بیان کرد: من خودم از موافقان برگزاری بازی در آزادی بودم چون هواداران زیادی به آن‌جا می‌آیند و البته باعث جذابیت بازی می‌شوند. فکر می‌کنم هر کسی از موقعیت‌هایش استفاده کند برنده خواهد بود. دیدیم که بازی جام حذفی در خرمشهر از کیفیت کافی به دلیل وضعیت چمن آن ورزشگاه برخوردار نبود.

علی کریمی را حفظ می کنیم

در همین حال سخنگوی باشگاه نفت تهران به شایعه انتخاب مربی به جای علی کریمی و کناره‌گیری او از تیم نفت واکنش نشان داد.حسین قدوسی درخصوص شایعه استعفای علی کریمی و کناره‌گیری او از تیم نفت تهران که در برخی رسانه‌ها عنوان شده،‌ گفت:« این مسائل صحت ندارد و علی کریمی به کارش با تیم نفت ادامه خواهد داد. مالک و مدیریت باشگاه در حال تلاش هستند تا دغدغه‌های کریمی رفع شود و به هیچ عنوان به فکر گزینه‌های دیگر نیست.متاسفانه با توجه به اینکه علی کریمی در مصاحبه‌ای گفته بود تا روز سه شنبه تکلیف من و باشگاه نفت مشخص می‌شود به همین دلیل برخی از رسانه‌ها اقدام به گمانه‌زنی کرده‌اند که این مسائل برای تیم نفت حاشیه ایجاد کرده است.تاکید می‌کنم که استراتژی باشگاه نفت تهران حفظ علی کریمی است و باشگاه برای همکاری با اسطوره فوتبال ایران و آسیا تمام تلاش خود را به کار خواهد گرفت.»