واکنش وزیر پیشنهادی دفاع به شهادت محسن حججی

کدخبر: 179404
وزیر پیشنهادی دفاع گفت: نیروهای مسلح برای گرفتن انتقام خون شهید حججی و همه شهیدان ترور، هم‌قسم شده و انتقام سختی از تروریست‌های داعش خواهند گرفت.

به گزارش تسنیم، امیر سرتیپ حاتمی که از سوی رئیس جمهور به‌عنوان گزینه وزیر دفاع در دولت دوازدهم به مجلس شورای اسلامی معرفی شده است، طی سخنانی در جمع معاونین و مدیران ارشد این وزارتخانه با اشاره به اهمیت نقش و جایگاه وزارت دفاع در تقویت اقتدار و امنیت ملی، ایجاد بازدارندگی و پشتیبانی مؤثر از نیروهای مسلح برای دفاع از ملت و حریم دین و میهن تصریح کرد: وزارت دفاع در چهار سال گذشته با مدیریت جهادی و عالمانه برادر عزیز سردار دکتر حسین دهقان و همکاری، همدلی، مشارکت فعال و تلاش جهادی همه همکاران با وجود مشکلات و موانع، شاهد پیشرفت‌های افتخارآمیزی در همه حوزه‌ها بوده است.

امیر حاتمی تلاش همه‌جانبه برای تحقق تدابیر فرماندهی معظم کل قوا، راهبردهای دولت دوازدهم و اهداف سند چشم‌انداز توسعه با اجرای دقیق برنامه 5ساله ششم را از اهم برنامه‌های خود ذکر کرد و افزود: تقویت روزافزون توان موشکی، هوایی، دریایی و رزم زمینی و روزآمدسازی تجهیزات مورد نیاز نیروهای مسلح متناسب با شرایط تهدید از اولویت‌های راهبردی وزارت دفاع در دوره جدید است.

وی خاطرنشان ساخت: همان‌گونه که در دولت یازدهم رشد کیفی و کمی در زمینه‌های مختلف به‌خوبی مشهود و ملموس بوده به‌فضل الهی این روند در دوره آینده نیز با قدرت، صلابت و شتاب بیشتری تداوم خواهد یافت.

امیر حاتمی همچنین با اشاره به جنایت اخیر داعش در به شهادت رساندن شهید محسن حججی با عرض تبریک و تسلیت به خانواده مکرم و داغدار این شهید والامقام تأکید کرد: نیروهای مسلح برای گرفتن انتقام خون این شهید بزرگوار و همه شهیدان ترور هم‌قسم شده و انتقام سختی از تروریست‌های داعش، این مزدوران آمریکا و رژیم صهیونیستی خواهند گرفت.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما