کدخبر: ۱۸۲۰۰۱ لینک کوتاه

گاف پسر ترامپ در انتقاد از سی‌ ان‌ ان

پسر ترامپ مدعی شد شبکه سی‌ان‌ان خبر کمک مالی پدرش به سیل‌زدگان را پوشش نداده است؛ اما خیلی زود خلاف این مطلب ثابت شد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از نیوزویک؛ «اریک ترامپ»، پسر رئیس جمهور آمریکا، همانند پدرش حملات لفظی بسیاری به برخی رسانه‌های آمریکایی می‌کند و این بار شبکه سی‌ان‌ان را هدف قرار داد.

اریک ترامپ در حساب توییتر خود مطلبی منتشر کرد مبنی بر اینکه شبکه سی‌ان‌ان خبر اهدای کمک نقدی یک میلیون دلاری پدرش از ثروت شخصی خودش به آسیب‌دیدگان توفان هاروی را پوشش نداده است. هنوز اندکی از انتشار این ادعای اریک ترامپ نمی‌گذشت که سی‌ان‌ان با ارائه چند سند موثق بر روی حساب توییتر این شبکه ثابت کرد، سه ساعت پیش از انتشار پست اریک ترامپ، خبر مربوط به اهدای کمک مالی رئیس جمهور آمریکا هم بر روی سایت اینترنتی و هم در بخش خبری زنده سی‌ان‌ان پوشش داده شده بود.

اریک چند روز پیش نیز مدعی شد پدرش مجبور است به پوشش منفی رسانه‌ها بی‌تفاوت باشد؛ زیرا اگر می‌خواست خود را درگیر آن کند این مسئله می‌توانست به افسردگی و در نهایت خودکشی او منجر شود.

دونالد ترامپ نیز پیش‌تر یک فیلم جعلی در حساب توییتر خود منتشر کرد که در آن وی یک مرد را که لوگوی شبکه خبری سی‌ان‌ان را دارد به شدت کتک می‌زند. انتشار این فیلم انتقاد بسیاری از قانونگذاران آمریکا را به دنبال داشت و آنها این اقدام دونالد ترامپ را یک رسوایی برای نظام ریاست جمهوری قلمداد کردند.