کدخبر: ۱۸۷۷۰۱ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

انگیزه فراوان بازیکن پرسپولیس برای دربی

شکست قرمزها در دربی ۸۴، مقصران زیادی داشت. از برانکو تا مهره‌های بی‌دقت خط دفاعی و از تعویضی‌ها، تا بازیکنانی که به صورت ثابت برای تیم به میدان رفتند.

 اصلی‌ترین مقصر رقم‌خوردن شکست اما در مسابقه حضور نداشت. کمال کامیابی‌نیا یک هفته قبل از دربی با خطای خشن بی‌مورد روی فرزاد حاتمی از این مسابقه محروم شد تا پرسپولیس مشکلات عدیده‌ای را در این بخش از زمین تجربه کند. حسین ماهینی در پست غیرتخصصی هافبک دفاعی جواب نداد و جدالی که می‌توانست با یک پیروزی شیرین همراه شود، یک کابوس تمام‌عیار برای تیم پرفسور شد. کمال این بار دیگر در مسابقه قبل از دربی، بی‌احتیاط نبود و بازی را از دست نداد اما این موضوع برای تلافی اشتباه پرهزینه فصل گذشته او کافی به نظر نمی‌رسد. همه هواداران پرسپولیس انتظار دارند کامیابی‌نیا با درخشش در دربی هشتادوپنج، غیبت‌اش در دربی پیشین را تلافی کند.

او در دوران بازی برای قرمزها دو دربی پایتخت را از دست داده و هر دو بازی، جدال‌های جذاب و پرگلی از آب درآمده‌اند. ستاره شماره 11 پرسپولیس از شروع فصل، فرم فوق‌العاده‌ای نداشته و هنوز به سطح باشکوه گذشته نرسیده است. به نظر می‌رسد شهرآورد پایتخت، بهترین فرصت برای این بازیکن خواهد بود که دوباره آمادگی فصل گذشته را به نمایش بگذارد. یک کمال آماده و کم‌اشتباه، درست همان چیزی است که پرسپولیسی‌ها برای به دست آوردن یک نتیجه مطلوب در دربی به آن نیاز دارند.