کدخبر: ۱۸۷۸۰۸ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

رسن خود را به برانکو و هواداران تحمیل کرد

بازیکن عراقی پرسپولیس با بازی خوب خود در دربی،جایگاه خود را بعنوان یک بازیکن مثبت و تاثیر گذار نزد سرمربی و هواداران ثابت کرد.

بشار رسن برای دومین بار جای محسن مسلمان را گرفت و در طول 65 دقیقه‌ای که بازی کرد ثابت کرد توانایی بازی در ترکیب اصلی پرسپولیس را دارد. جوان‌ترین بازیکن پرسپولیس در دربی این بار هم جای تعویض‌های نیم‌ساعت پایانی، در یکی از مهم‌ترین بازی‌های فصل تیم‌اش از ابتدا بازی کرد و در کنار وحید امیری و گادوین منشا و بیشتر از دیگران بارها خط دفاعی استقلال را آزار داد. بشار رسن، هر بار که صاحب توپ شد توانست با حرکت‌های پابه‌توپ‌اش به پشت دو هافبک دفاعی پرسپولیس برسد و موقعیت خطرناک ایجاد کند. اگر هواداران پرسپولیس، مسلمان را با بازی‌سازی و پاس‌های خطرناک‌اش می‌شناسند این بار رسن جز موقعیت‌سازی‌هایش، می تواند با حرکات پا به توپ‌اش در دربی در اذهان آن‌ها باقی بماند.

تحرک رسن به امیری و منشا، که هر دو روز درخشانی پشت سر گذاشتند کمک کرد که فشار بیشتری به مدافعان استقلال بیاورند و در نهایت این بار مسلمان بود که با تعویض به داخل زمین آمد.همان جایی که تا یک ماه پیش رسن در آن قرار داشت و شاید درخشش رسن، نشان داد که چرا او بازی می‌کند و مسلمان روی نیمکت می‌نشیند.