کدخبر: ۱۹۶۶۴۴ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

کنایه صریح سردار نقدی به احمدی نژاد و رفتار این روزهایش

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت:معاون فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه فردی که پیش از این در منصب کلیدی کشور بوده امروز مدعی شده، اما جواب نمی‌دهد خودش برای مبارزه با فساد چه کرده است، گفت: مسائل اقتصادی کشور ۱۰۰ در صد در اختیار دولت است.

سردار محمدرضا نقدی معاون فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ظهر امروز در دیدار با پاسداران استان فارس با بیان اینکه اساس و ریشه انقلاب اسلامی نفی طاغوت است، اظهار کرد: نام کسانی که انقلاب اسلامی را با رژیم پهلوی مقایسه می‌کنند و می‌گویند رژیم شاهنشاهی بهتر بود باید به‌عنوان بی‌انصاف‌ترین افراد تاریخ در کتاب رکورد‌های جهان ثبت شود.

معاون فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه فردی که پیش از این در منصب کلیدی کشور بوده امروز مدعی شده، اما جواب نمی‌دهد خودش برای مبارزه با فساد چه کرده است، گفت: مسائل اقتصادی کشور ۱۰۰ در صد در اختیار دولت است.

نقدی خطاب به مسئولان سابق که امروز مدعی شده‌اند، گفت: اگر موضوع عدالت‌خواهی است چرا پیش از این ساکت بودید و هم‌اکنون که قرار است قوه قضاییه به تخلفات اطرافیانتان رسیدگی کند مدعی شده‌اید؟ مردم نباید این عوام‌فریبی‌ها را باور کنند.

وی افزود: چرا هرگاه مقابله با پرونده‌های بزرگ فساد اقتصادی آغاز می‌شود اغتشاش هم آغاز می‌شود و رسانه‌های مدعی آزادی بر طبل اشکالات قوه قضاییه می‌کوبند؟ در سال ۱۳۷۸ هم وقتی رسیدگی به پرونده فساد شهرداری جدی شد شاهد این‌گونه آشوب‌ها بودیم.

معاون فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه در مسئله مقابله با قاچاق کالا همه‌چیز در اختیار قوه مجریه است، گفت: برخی‌ها در دوران مختلف بندۀ آرا شده‌اند و به دلایلی نظیر ریزش آرا در برخورد با قاچاقچیان کم‌کاری کرده و می‌کنند، این نشانه ریاست‌طلبی است و کسی که این‌گونه عمل کرده نمی‌تواند مدعی دفاع از حقوق مردم باشد.

نقدی با بیان اینکه ماجرای مسئولانی که پس از مسئولیت دچار انحراف می‌شوند از همان روز انتخابات و زمانی که می‌گویند «من از همه بهترم» آغاز می‌شود، گفت: در مقابل این الگوی نادرست الگو‌های شایسته‌ای نظیر شهید رجایی و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) قرار دارند که علی‌رغم میل شخصی و باآنکه مُصرانه می‌گفتند شخص دیگری را برگزینید و از ریاست گریز داشتند، حسب تکلیف بزرگان دین مسئولیت را پذیرفتند.