کدخبر: ۱۹۷۳۵۸ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد
عکس العمل آنجلینا جولی در لحظه جایزه گرفتن هوویش! + عکس

عکس العمل آنجلینا جولی در لحظه جایزه گرفتن هوویش! + عکس

نمناک: نام جنیفر آنیستون به عنوان منتخب و برای دریافت یکی از جوایز گلدن گلوب ۲۰۱۸ در سالن اعلام شد ، عکس العمل آنجلینا جولی با توجه به شخصیت مغرور او در این لحظات دور از انتظار هم نبود.

مراسم گلدن گلوب برای آنجلینا جولی متفاوت با هر سال برگزار می شد ، او امسال بدون بردپیت و به دور از آن همه غرور روی فرش قرمز این مراسم قدم گذاشت ، بازیگر زن مشهور هالیوود با پسر بزرگش در گلدن گلوب 2018 حضور داشت .

 

بی تفاوتی آنجلینا جولی به انتخاب و اهدای جایزه به جنیفر آنیستون در گلدن گلوب 2018

بعد از عکس گرفتن روی فرش قرمز سلبریتی ها به داخل سالن اصلی رفتند و مراسم معرفی و اهدای جوایز منتخبین برگزار شود ؛ اینجا بود که برای دقایقی همه نگاه ها منتظر عکس العملی از سوی آنجلینا جولی بود و آن هم زمانی بود که نام جنیفر آنیستون نامزد قبلی بردپیت همسر آنجلینا جولی برای دریافت جایزه اعلام شد .

آنجلینا در این زمان کاملا عادی و بدون هیچ واکنشی در جای خود نشسته بود او سعی داشت بی تفاوتی خود را واضح نشان دهد.

این مراسم که از شبکه های تلویزیونی به طور مستقیم پخش می شد صحنه هایی داشت برای کاربران تیزبین فضای مجازی تا با انتشار آنها بازدید دریافت کنند.

یکی از این صحنه ها زمانی بود که جنیفر آنیستون جایزه را گرفته و دوربین داخل سالن از پشت او سالن و حاضرین را نشان می دهد، در این حین که همه در حال تشویق آنیستون هستند 2 نفر نگاهشان جلب توجه می کند ، یکی نگاه بی تفاوت آنجلینا جولی و دیگری نگاه کنجکاوانه "داکوتا جانسون" که از قرار معلوم منتظر عکس العملی از سوی همسر سابق بردپیت است .

صحنه حساس گلدن گلوب و واکنش آنجلینا جولی به جایزه گرفتن هوویش جنیفر آنیستون