کدخبر: ۱۹۷۵۱۴ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد
زهرا داوودنژاد بعد از 10 سال به تلویزیون بازگشت!

زهرا داوودنژاد بعد از ۱۰ سال به تلویزیون بازگشت!

زهرا داوودنژاد بازیگر سریال من یک مستاجرم و باغچه مینو بعد از ۱۰ سال دوری از تلویزیون با سریال هیات مدیره به تلویزیون باز میگردد.

نمناک؛ زهرا داوودنژاد دختر هنرمند خانواده داوودنژاد بعد از سالها دوری از تلویزیون با سریال هیات مدیره به تلویزیون بازمیگردد. این بازیگرسریال من یک مستاجرم و باغچه مینو در این گفتگو از فعالیت این روزهایش گفت.

زهرا داوودنژاد بازیگر سینما و تلویزیون درخصوص فعالیت های خود در عرصه بازیگری گفت:در حال حاضر مشغول بازی در سریال هیات مدیره به کارگردانی "مازیار میری" هستم و اثری سینمایی را قبول نکرده ام.

وی در همین راستا ادامه داد:پیشتر از این در سریال های "من یک مستاجرم" و "باغچه مینو" به ایفای نقش پرداختم و هم اکنون پس از 10 سال دوری بار دیگر برای بازی به تلویزیون آمده ام.

بازیگر فیلم "سهیلا شماره 17" درباره دلیل بازگشت خود به تلویزیون و عرصه سریال سازی تاکید کرد:در درجه اول حضور مازیار میری به عنوان کارگردان مرا ترغیب کرد تا در این سریال به ایفای نقش بپردازم و در گام بعدی عوامل حرفه ای این سریال و فیلمنامه بسیار منسجم باعث حضورم در این مجموعه شد.

زهرا داوودنژاد در کنار مهرداد صدیقیان

وی در مورد روند رو به رشد تولیدات تلویزیون در ماه های اخیر تصریح کرد:یکی از مهم ترین دلایلی که باعث شد به تلویزیون بازگردم همین روند رو به رشد تولیدات در ماه های اخیر است و من به شخصه با همین امید که تلویزیون بتواند سریالهای بزرگ و خوب تولید کند بازی در هیات مدیره را پذیرفتم. خوشبختانه آنچه بیش از پیش در حال حاضر مشاهده می شود همتی جمعی برای ارتقا سطح کیفی آثار تلویزیونی است و ما همه با همین هدف دور هم جمع شده ایم.

داوودنژاد با اشاره به تولید سریال های بلند طی ماه های اخیر خاطرنشان کرد:امید جمعی بر آن است تا تولید آثار سریالی با کیفیت بار دیگر مردم را در زمانی که سریال های خارجی تمام تلاش خود را برای جذب مخاطب می کنند جلوی تلویزیون بنشاند.

زهرا داوود نژاد بازیگری سینما را از سال 1379 با بازی در فیلم «بچه های بد» آغاز کرد و ملاقات با طوطی، دست های خالی، نیلوفر، کلاس هنرپیشگی و شماره 17 سهیلا از جمله دیگر آثار سینمایی او بودند.

زهرا داوودنژاد علاوه بر بازیگری در کسوت دستیار کارگردان هم در پروژه های سینمایی حضور پیدا کرد و دختری در قفس و هوو از جمله این فیلم ها هستند.

زهرا داوودنژاد در کنار دخترش یلدا

زهرا داوود نژاد دختری به نام یلدا دارد و در یک گفتگو درباره حس خوب مادر شدن گفت:من با مادر شدن انگار بار دیگر به دنیا آمدم، این در حالی بود که من در دوران تجرد در چشم انداز زندگی ام اصلا ازدواج و مادر شدن را نمی دیدم. پس از به دنیا آمدن یلدا دخترم به خودم گفتم خب حالا دوباره به دنیا آمده ای و از وجودت یک موجود جدید به وجود آمده است که می توانی دوباره با او زندگی را تجربه کنی و در واقع خودم را مالک و صرفا والد فرزندم ندانستم، انگار خودم بودم و دیدم با بچه دار شدن می شود الفبای زندگی را بار دیگر به صورت آگاهانه شروع کرد. به نظر من با به دنیا آمدن بچه می توانیم خودمان را دوباره بازسازی کنیم و این برای من رسالت شیرینی بود. فرزندم بار دیگر من را ساخت و تربیت کرد و این تجربه افق و چشم انداز زیبایی به زندگی آدم می دهد که با هیچ چیز دیگر قابل مقایسه و تعویض نیست.