کدخبر: ۱۹۷۹۱۴ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد
هزینه زیبایی ویکتوریا بکهام روزانه چقدر است؟

هزینه زیبایی ویکتوریا بکهام روزانه چقدر است؟

جوانی و تناسب اندام ویکتوریا بکهام در میان سلبریتی ها شهرت خاصی دارد ، بعد از فاش شدن رازهای تناسب اندام ویکتوریا حالا هزینه بالایی که او به صورت روزانه برای حفظ جوانی چهره اش صرف می کند سرزبان هاست.

نمناک؛ یکتوریا بکهام همسر دیوید بکهام ستاره دنیای فوتبال هزینه نسبتا زیادی را برای برنامه مراقبت از زیبایی و جوانی پوستخود به طور روزانه صرف می کند

ویکتوریا بکهام روزانه 1.204 پوند برای زیبایی اش خرج می کند!

ویکتوریا در این مورد گفت :زمانی که جوانتر بودم پوست خوبی نداشتم و این یکی از مواردی بود که مرا آزار می داد برای همین تصمیم گرفتم برنامه منظم و باکیفتی برای مراقبت از پوستم آغاز کنم ؛ حالا روزانه 648 پوند صرف این کار می کنم و برای پوست صورت و بدنم از بهترین لوسین ها و محصولات بهداشتی استفاده می کنم ؛ علاوه بر اینها هزینه ای برای مصرف مواد غذایی ضد پیری پوست و تقویت کلاژن سازی می کنم که همگی با هم در جمع بیش از 1000 پوند است ولی خوشبختانه به واسطه موقعیت شغلی ام این هزینه برای من سنگین نیست.

تصویر جالب تردمیل رفتن ویکتوریا بکهام با کفش پاشنه بلند

او قبلا در مورد رژیم سلامت و زیبایی اش مصاحبه ای انجام داده و گفت که پزشکش به او توصیه می کند که هر روز ماهی سالمون بخورد! ویکتوریا متعجب می شود و می پرسد هر روز؟ پزشکش به او می گوید بله هر روز صبحانه، ناهار و شام! علاهوه بر این رژیم غذایی مفید ویکتوریا برنامه مراقبت از پوست خیلی جدی دارد که آن را دنبال می کند:استفاده مداوم از ضد آفتاب، نوشیدن آب زیاد، استفاده از پاک کننده های ملایم، تونر، مرطوب کننده و خوردن ویتامین.