اجرای مهران مدیری در برنامه هفت شایعه یا واقعیت؟!

کدخبر: 198170
مدیر گروه اجتماعی شبکه سوم سیما همه شایعات در خصوص انتخاب مجری برنامه هفت را رد کرد و از قطعی نشدن نام مجری این برنامه گفت.

نمناک؛ برنامه هفت ، برنامه ای پرمخاطب و پرماجرا بود که مدتی است از پخش آن در تلویزیون خبری نیست . این برنامه تلویزیونی که قرار است در ایام جشنواره فجر روی آنتن برود با شایعات زیادی در خصوص نام مجری مواجه شد.

از شایعه تا واقعیت نام مجری برنامه هفت

یکی از بحث های داغ این روزهای سینمای ایران تعیین سرنوشت برنامه «هفت» در شبکه سه سیماست و هر بار گزینه های مختلفی برای اجرای ویژه برنامه هفت در سی و ششمین جشنواره ملی فیلم فجر مطرح می شود.

در چند روز اخیر نام محمدرضا شهیدی فرد، مهران مدیری و رضا رشیدپور جدی ترین گزینه هایی بوده اند که با آنها مذاکراتی برای نشستن روی صندلی اجرای «هفت» صورت گرفته است که هر سه نفر می توانند گزینه هایی خوبی باشند و البته مهران مدیری و رضا رشیدپور گزینه های جنجالی تری هستند و محمدرضا شهیدی فرد به اجرای برنامه ای تخصصی تر نزدیک تر است.

از میان این افراد رضا رشیدپور چند روز پیش در برنامه زنده «حالا خورشید» درباره حضور در «هفت» اظهار بی اطلاعی کرد که این شائبه ایجاد شد که مذاکره ای با وی نشده است اما طبق آخرین خبرها دست اندرکاران «هفت» هم با او و هم با مهران مدیری (که او نیز پیشنهاد اجرای برنامه را تکذیب کرد) وارد مذاکره شده اند.

چه کسی مجری برنامه هفت میشود

ناصر کریمان (مدیر گروه اجتماعی شبکه سوم سیما) با رد قطعی شدن نام مجری برنامه سینمایی هفت گفت:برنامه سینمایی هفت قطعا در ایام جشنواره فیلم فجر پخش می شود. تیزرهای این برنامه نیز از هفته آینده در تلویزیون پخش می شود و مجری برنامه در همین تیزر ها مشخص می شود.

برنامه سینمایی هفت قرار است در روزهای برگزاری سی و ششمین دوره جشنواره فیلم فجر به صورت زنده از شبکه سوم سیما پخش شود اما هنوز مجری این برنامه به صورت قطعی معرفی نشده است. در این میان اسامی همچون فرزاد حسنی، رضا رشید پور، مهران مدیری و محمدرضا شهیدی فر به عنوان مجریان احتمالی این برنامه مطرح است.

سری جدید برنامه هفت به تهیه کنندگی سعید پروینی ساخته می شود اما یکی از مشکلات این برنامه انتخاب استودیو برای ضبط و پخش این برنامه است. در سال گذشته استودیوی برج میلاد به برنامه هفت اختصاص پیدا کرده بود اما بعد از پایان سری قبل دیگر اجازه استفاده برای سری جدید داده نشد.

در طی این مدت گروه سازنده از استودیوی های مختلفی بازدید کردند اما هچیکدام به عنوان گزینه نهایی مطرح نشدند. پردیس ملت نیز به دلیل شرایط ساختاری که دارد امکان راه اندازی و استودیو برای پخش زنده را ندارد.

تنها گزینه جدی مطرح و گزینه اول این است که سازندگان برنامه برای ایام جشنواره فیلم فجر از استودیوی ساختمان جام جم استفاده خواهند کرد.

همچنین براساس شنیده ها مذاکرات جدی با مجموعه باغ کتاب تهران صورت گرفته تا استودیوی اصلی برنامه هفت در این مجموعه راه اندازی شود.

 

تیتر یک
  • تکاپوی جمهوری‌خواهان برای سرقت انتخابات‌های آتی؛

    اقتصادنیوز- جمهوری‌خواهانی که در راستای اعمال محدودیت بر روند اخذ رأی، لوایحی را در مجالس قانون‌گذاری ایالتی پیش…

از دست ندهید
بلیط هواپیما