کدخبر: ۱۹۹۱۷۹ لینک کوتاه

دستمزد نجومی محسن چاوشی برای تیتراژ سریال سایه بان؟!

نوید محمودی تهیه کننده سریال سایه بان به خبر دستمزد نجومی محسن چاوشی برای خواندن تیتراژ سریال سایه بان واکنش نشان داد.

نمناک؛ محسن چاوشی خواننده پرطرفدار موسیقی پاپ کشورمان برای اولین بار بعد از سالها به عنوان خواننده تیتراژ سریال سایه بان با تلویزیون همکاری کرد.خبرهایی منتشر شد و حکایت از دستمزد نجومی محسن چاوشی برای تیتراژ این سریال داشت.

 

شایعه دستمزد عجیب محسن چاوشی برای تیتراژ سریال سایه بان

صبح امروز یکی از رسانه های سینمایی اعلام کرد که محسن چاوشی برای تیتراژ سریال «سایه بان» مبلغ 250 میلیون تومان دریافت کرده است. این خبر به سرعت در بسیاری از رسانه ها منتشر شد.

 

نوید محمودی، تهیه کننده «سایه بان» در واکنش به خبر امروز یکی از رسانه های سینمایی در مورد دریافت مبلغ 250 میلیون تومانی توسط محسن چاوشی برای خواندن تیتراژ سریال سایه بان گفت:«من ابتدا می خواستم درباره این خبر سکوت کنم چون سکوت سرشار از ناگفته ها است، اما حالا می گویم که این گونه اخبار از یک فضای بیمار بیرون می آید، نه این که کسی بخواهد در مورد واقعیت ها اطلاع رسانی کند.»

او در ادامه گفت:«به نظرم هر عقل سلیمی می فهمد که تلویزیون برای خواندن یک تیتراژ 250 میلیون تومان به یک خواننده نمی دهد و کاملا مشخص است که هم ما به عنوان تهیه کننده و هم رسانه ملی، اصلا از این پول ها نداریم! من نمی خواهم بیش از این در مورد یک خبر غیر منطقی صحبت کنم، زیرا از این خبر اشتباه است و تنها می توانم آن را از اساس تکذیب کنم.»

دستمزد نجومی محسن چاوشی از تلویزیون

محسن چاوشی با خواندن ترانه های ماندگار در فیلم ها مشهور است و طرفداران زیادی دارد. این خواننده مشهور در دو فصل قبلی سریال شهرزاد به عنوان خواننده با این سریال همکاری داشت اما پیش از سریال سایه بان با تلویزیون همکاری نکرده بود و سریال سایه بان اولین تجربه همکاری او با تلویزیون بود.

محسن چاوشی فعالیت حرفه ای خود را درزمینهٔ موسیقی از سال 1382 با آلبوم نفرین آغاز کرد و پس از اخذ مجوز در سال 1387 آلبوم یه شاخه نیلوفر را منتشر کرد. محسن چاوشی خواننده و آهنگساز ترانه های فیلم سینمایی سنتوری ساختهٔ داریوش مهرجوییبود. چاوشی همچنین یک قطعه برای تیتراژ پایانی فیلم سینمایی لامپ 100 به کارگردانی سعید آقاخانی خواند.