کدخبر: ۱۹۹۵۶۲ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد
ترامپ: من فمینیسم نیستم، متعلق به همه‌ام!

ترامپ: من فمینیسم نیستم، متعلق به همه‌ام!

رئیس‌جمهور آمریکا اعلام کرد که خود را یک فمینیسم نمی‌داند، اما برای زنان بسیار احترام قائل است!

به گزارشگروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از واشنگتن اگزمینر، دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در مصاحبه با یک خبرنگار انگلیسی به نام «پیرز مورگان» اعلام کرد که به هیچ وجه فمینیسم نیست.

مورگان که به نوعی از دوستان دونالد ترامپ هم محسوب می شود روز گذشته (شنبه) درباره محتوای بخشی از مصاحبه اش که قرار است امروز منتشر شود، در حساب توییتر خود نوشت: پرزیدنت ترامپ اعلام کرده است که یک فمینیسم نیست.

مورگان که در حاشیه اجلاس داووس با ترامپ مصاحبه کرده بود اعلام کرد که رئیس‌جمهور آمریکا گفت: خب من نمی‌گویم که فمینیسم هستم. یعنی شاید این خیلی اغراق باشد. من هم برای زنان و هم برای مردان هستم. من متعلق به همه مردم هستم.

او همچنین با اشاره به آمار پایین بیکاری در میان خانم ها مدعی شد: «من برای خانم ها احترام زیادی قائل هستم. می بینید که چقدر خانم در اطراف من و با من کار می کنند. برای آنها احترام زیادی قائلم!»

این اظهارات ترامپ واکنش کاربران را در توییتر به دنبال داشت.

یکی از کاربران نوشته بود: خودمان می دانیم.

یک کاربر دیگر نیز به طعنه نوشت: اصلا انتظار این حرف را از ترامپ نداشتم. قلبم شکست.

ترامپ در حالی سخن از احترام به خانم ها را به میان آورده است که پیشتر یک نوار ویدئویی از اظهارات زشت و رکیک وی علیه زنان مربوط به سال 2005 منتشر شد. در این نوار ویدئویی ترامپ درباره اینکه چگونه به زنان نزدیک می شود، اظهارات ناپسندی را مطرح کرده است.

رئیس جمهور آمریکا پیشتر یک بار به دلیل بیان این اظهارات زشت علیه زنان عذرخواهی کرد؛ اما یکبار دیگر هم گفت که او چنین اظهاراتی را مطرح نکرده است و این اخبار جعلی است!