توضیحات رشیدپور در مورد قبول اجرای برنامه هفت/ مهران مدیری مهمان برنامه

کدخبر: 199970
رشیدپور طی یادداشتی در صفحه مجازی خود با عنوان «هزار داستان هفت»، یکی از نخستین مهمانان این برنامه را مهران مدیری اعلام کرد.

متن یادداشت رشیدپور به شرح زیر است:

«در این چند هفته ماجراهای جالبی بر سر اجرای هفت پیش آمد که چون انتشار آن از اختیار من خارج است، پس صرفا به همین اشاره بسنده می کنم. حتما افتخار من خواهد بود که میزبان اهالی ارجمند سینما و همچنین منت دار نگاه تیزبین مردم هنرشناس باشم. اما ... لازم است بگویم که می دانم فریدون جیرانی گرامی به پشتوانه تجربه شایسته در کارگردانی و نیز کسوت ارزشمند روزنامه نگاری، این برنامه را با اقتدار پایه ریزی کرد. جناب گبرلوی عزیز با متانت و آرامش و البته تسلط بر فضای نقد مطبوعاتی توانست جریان پرقدرت سینما در قاب تلویزیون را از حاشیه های ناخوشایند مصون نگاه دارد و البته بهروز افخمی محترم به همراه جناب فراستی ارجمند توانستند تاثیر جریان سازی در افکار عمومی را به رخ بکشند و بحث سینمایی را به مفهومی قابل لمس برای جامعه تبدیل کنند . من ارزش کار همگی را می دانم و صدالبته علیرغم تحصیلات و مطالعات سینمایی ام، همیشه نسبت شاگردی با همگی خواهم داشت.

مهران مدیری نازنین که رفیق سالهای دیرین است و شیرینی همکاری و دوستی با او را با هیچ عوض نمی کنم و از اعماق وجودم می گویم که دوست تر داشتم مهران عزیزم اجرای هفت را بر عهده بگیرد .

البته خوشحالم که در همان شب های نخست مهمان ویژه برنامه خواهد بود و حتما به جذابیت میز هفت اضافه خواهد کرد.

از اهالی فرهیخته رسانه، منتقدان صاحب اندیشه و خبرنگاران شریف تقاضا می کنم که من را برادر کوچک تر خودشان در این مسئولیت سخت بدانند و کمکم کنند که با مهارت و راهنمایی ایشان بتوانیم این اتفاق رسانه ای را به فرصتی برای هم افزایی اندیشه ها در مسیر تقویت سینمای ایران و هنرمندان صبور و نجیبش تبدیل کنیم .

نکات دیگری هم هست که برای جلوگیری از اطاله کلام به فرصتی دیگر موکول می کنم و در پایان ضمن قدردانی از اعتماد مدیران محترم رسانه ملی، مجددا از عالیجنابان جیرانی، گبرلو ، افخمی و مدیری رخصت می طلبم.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما