کدخبر: ۲۰۱۴۳۵ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

دفع تمام سوسک های خانه با پیاز + راه حل

سوسک های ریز و درشت حشرات موزی و چندش آوری هستند که دفع و خلاص شدن از شر آنها چندان ساده نیست اما با دانستن روش پیازی این کار ساده می شود.

نمناک؛ همه ی ما ازسوسک ها متنفریم درست است ؟این نوع از مشکلات خودشان حل نمی شود حتی اگر یکسال هم منتظربمانیم پس باید راه حلی کاربردی و موثر برای آن شناخته و اجرا کنیم.سوسکها بدون دعوت می آیند و مدتی می مانند پس بنابراین همه ی صاحب خانه ها دوست دارند با بهترین و موثرترین روش این جانور موذی را ازبین ببرند. 

محصولات متفاوتی درقفسه مغازه ها وجود دارداما حقیقت این است این محصولات مضراتی هم دارند که ترجیح می دهیم به خانه ما راه نیابند ، سوسک کش ها بوی بدی دارند و بوی آنهامدتی درمنزل باقی می ماند.

 این محصولات شیمیایی برای سلامتی کودکان مضرهستند امانگران نباشید چون همیشه راه دیگری وجود دارد.

دراین بخش از نمناک روشی خانگی و کاملا طبیعی را برای رهایی از شر تمام سوسک ها به شما خواهیم گفت .

تفاوت عمده بین آفت کش خانگی و کارخانه ای این است که آن برای سلامتی ضررندارد بنابراین اگرمی خواهید چیزی سلامت خود و کودکانتان راتهدید نکند باید سعی کنید از این روش موثر و ساده استفاده کنید .

بهترین روش دفع سوسک های ریز و درشت خانگی 

مواد لازم برای تهیه ماده دفع سوسک:

1عدد پیاز

1ق غ جوش شیرین

طرز تهیه دفع کننده سوسک های ریز و درشت خانگی:

ابتدا پیاز را خردکنید و جوش شیرین روی آن بریزید خوب ترکیب کرده و گوشه ی منزل قراردهید. حدس بزنید چه اتفاقی خواهدافتاد؟ بله درست است سوسک های پنهان در گوشه کنار خانه بیرون آمده و خود به خود کشته می شوند.

برای دفع سوسک از ترکیب سیر، پیاز و فلفل استفاده کنید

بوی آزاردهنده ی ترکیب سیر و پیاز و فلفل کمک تان می کند از شر این سوسک ها خلاص شوید و مانع بازگشت مجدد آنها می شود.

ترفند خانگی دفع سوسک با سیر و فلفل

مواد مورد نیاز:

1 پیاز کامل 

1 قاشق غذاخوری فلفل قرمز

1حبه سیر تازه

1 لیتر آب

یک کاسه ی کوچک

1 بطری اسپری پلاستیکی تمیز

روش دفع سوسک با سیر و پیاز:

سیر و پیاز را پوست بکنید و آنها را خرد کنید و داخل کاسه بریزید ، حالا فلفل را اضافه کنید ، سپس به ترکیب آب اضافه کنید و خوب هم بزنید اجازه دهید ترکیب یک ساعت بماند تا مواد خوب خیس بخورند. بعد از اتمام این مراحل  مخلوط را داخل بطری اسپری بریزید و آن را در قسمت هایی که مورد هجوم سوسک ها قرار گرفته اسپری کنید