کدخبر: ۲۰۲۷۱۰ لینک کوتاه

حرکات احمدی نژاد دارد تند می شود/ چرخش به سمت ایراد گرفتن از کلیت نظام

باشگاه خبرنگاران جوان : دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین گفت: حرکات آقای احمدی نژاد دارد یک مقدار تند می شود، این حرکات ابتدا به بهانه نقد عملکرد برخی قوا بود، اما الان دارد به سمت ایرادگرفتن از کلیت نظام می رود.

محمدرضا باهنر دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین عصر دیروز اسفند ماه در نشست ماهانه این تشکل سیاسی با بیان خاطره ای از دیدار با رهبری گفت: ما همایشی برای روز مهندس با حضور وزرا، نمایندگان مجلس، پیمانکاران و... برگزار کردیم و یک ماه قبل از برگزاری این همایش خدمت رهبری شرفیاب شدیم.

وی تاکید کرد: رهبری در ابتدای ورود قبل از احوالپرسی، فرمودند به من می گویند که مملکت دست مهندسان است، من باورم نمی شد، شماها همه کاره هستید، مجلس، دولت و... دست شماست.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام تصریح کرد: بنده گزارشی را در مورد فعالیت های مهندسان به در آن جلسه ارائه کردم. رهبری دو نکته اشاره کردند که بسیار مهم بود. ایشان فرمودند که در گزارش قبل از انقلاب را اشاره نکردید جدی ترین و متحرک ترین مبارزان دانشگاهی ما دانشکده های مهندسی بود.

باهنر گفت: رهبری همچنین فرمودند که من دست اندکار جنگ بودم و در طول هشت سال دفاع مقدس روزی نبود که ما یک کار و نوآوری جدیدی را از مهندسان ندیده باشیم.

وی با اشاره به برخی مواضع رئیس جمهور سابق در ماه های اخیر اظهار کرد: حرکات آقای احمدی نژاد دارد یک مقدار تند می شود. این حرکات ابتدا به بهانه نقد عملکرد برخی قوا بود، اما الان دارد به سمت ایرادگرفتن از کلیت نظام می رود.

وی درباره این سوال در محافل عمومی که چرا با حرکات احمدی نژاد برخورد نمی شود، گفت: مقامات قضایی گفته اند که برای برخورد آمادگی وجود دارد و به اندازه کافی هم جرم مرتکب شده، اما شرایط برخورد باید فراهم شود.

دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین افزود: فقط می توانیم بگوییم که در آخر مسیر، پرت نشویم و ان شاالله عاقبت همه ما ختم به خیر شود.