کدخبر: ۲۰۴۴۵۳ لینک کوتاه

ببر باغ وحش مربی اش را زنده زنده خورد + عکس

حادثه ای دلخراش و غیرقابل انتظار جان یکی از کارکنان باغ وحش را گرفت ، مرد جوانی که سالها مربی ببر باغ وحش بود توسط حیوان دست آموز خود کشته شد.

نمناک؛ اتفاقی هولناک در یکی از باغ وحش های چین جان مرد جوان را گرفت  ؛ به گزارش دیلی میل مردی به نام "وو" که یکی از مسئولان خدماتی باغ وحش شهر فوژو چین بود که توسط ببر جوان باغ وحش به داخل قفس کشانده شد و جان خود را از دست داد ؛ این ببر که از بعد از تولد توسط همین مرد جوان رشد و پرورش یافته بود به یکباره به او حمله کرد و زنده زنده گوشت تن او را درید .

طبق گفته های شاهدان قربانی که تنها با نام اقای وو معرفی شده است مدتها بود که با این ببر بالغ برای اجرا در سیرک تمرین می کرد و روز حادثه هم مشغول همین کار بود که ناگهان گربه ی بزرگ باغ وحش به سمت مرد حمله کرد .

برخی از حاضرین بیرون از قفس که شاهد ماجرای بودند در حالیکه از این صحنه دلخراش فیلمبرداری می کردند با فریاد درخواست کمک داشتند تا شاید مرد بینوا را از چنگال ببر وحشی نجات دهند اما متاسفانه کسی نتوانست کار انجام دهد و گوشت بدن او زنده زنده توسط ببر خورده شد.بعد از چند دقیقه نیروهای امداد به محل حادثه رسیدند اما متاسفانه برای نجات جان آقای "وو" دیر شده بود.

تصاویر دلخراش از حادثه تلخ خورده شدن مرد جوان چینی توسط ببر باغ وحش