کدخبر: ۲۰۷۱۱۶ لینک کوتاه

سوسک ها حیوان خانگی این دختر هستند+ عکس

دختر۹ ساله اتاقی پر از انواع و اقسام سوسک ها دارد ، سوسک هایی که با علاقه ای آنها مراقبت کرده و حتی می بوسدشان .

نمناک؛ تا پیش از این همیشه شاهد آن بوده ایم که دختران و زنان از حشرات موزی به خصوص سوسک وحشت داشتند اما همیشه استثنا هم وجود دارد در این مورد هم "شلبی" 9 ساله می تواند یک استثنا باشد.

 

زندگی دختری با سوسک ها

دختری که حیوان خانگی اش سوسک است و با آنها زندگی می کند !

"شلبی کونترمن" 9 ساله تعداد زیادی سوسک دارد و آنها را با عشق و علاقه در اتاقش نگه داری می کند ، سوسک هایی که حتی دیدن و شاید شنیدن اسمشان هم برای دختران دیگر غیرقابل تحمل باشد دوست داشتنی ترین موجودات از زبان "شلبی" هستند. ویدئوی منتشر شده از این دختر با حیوان خانگی عجیبش به خوبی نشان می دهد که او چقدر آنها را دوست داشته و به آنها وابسته است.

"شلبی" سوسک ها را می بوسد و آنها را داخل مخزن شیشه ای مخصوص قرار می دهد ؛ تمام این سوسک ها را او با عشق از جاهای مختلف جمع آوری کرده و به اتاقش آورده است تا صاحبت عجیب ترین حیوان خانگی باشد.

 

شلبی دختر عاشق سوسک ها در حال بوسیدن یک سوسک

او می گوید :اولین بار در سن 5 سالگی یک سوسک را برای خودم انتخاب کرده و به خانه آوردم حالا هزاران سوسک دارم که همگی آنها برای من مهم و دوست داشتنی هستند.

می خواهم با این کار به همه ثابت کنم که سوسک ها موجودات دوست داشتنی هستند و نباید آنها را کشت . والیدن "شلبی" با او هم عقیده نیستند و علاقه ای به این کار دخترشان ندارند ولی اجازه داده اند تا او حیوان یا بهتر است بگوییم حیوانات خانگی خود را در اتاقش نگاه داری کند.