کدخبر: ۲۰۸۹۷۸ لینک کوتاه

ایجاد هشتگ جنجالی برای دریافت مدال قهرمانی یک بازیکن فوتبال

یکی از بازیکنان تیم فوتبال پاری سن ژرمن مورد غضب اونای امری سرمربی این تیم قرار گرفته است. در همین حال برخی از هواداران این تیم و بازیکن مغضوب هشتگی راه اندازی کردند تا بلکه شرایط دریافت مدال قهرمانی این تیم در این فصل فوتبال فرانسه به او هم برسد.

اونای امری، مربی پاری سن‌ژرمن گفته که «حاتم بن‌عرفه» در این فصل دیگر برای این تیم بازی نخواهد کرد. این در حالی است که برخی درخواست کرده‌اند حالا که قهرمانی پی‌اس‌جی در لیگ قطعی شده، او به اندازه‌ای بازی کند که مدال هم به او بدهند. بن‌عرفه 31 ساله در این فصل هرگز برای تیمش بازی نکرده است و از تیم ملی فرانسه هم دور شده است.

در توییتر هشتگی به نام HatemChampion # به راه افتاده و از امری خواسته‌اند به او بازی بدهد تا مدال به او هم برسد. اگر او در هر کدام از پنج دیدار باقیمانده پی‌اس‌جی، یک دقیقه هم بازی کند مدال را به دست خواهد آورد اما امری می‌گوید: «حاتم از ابتدای فصل می‌دانست که اوضاع چطور است و به او در جریان دو پنجره نقل و انتقالات، شرایط توضیح داده شد. او تصمیم گرفت تا پایان فصل پیش ما بماند و باید به این تصمیمش احترام گذاشت اما در نهایت من هستم که تصمیم می‌گیرم کدام بازیکن بازی کند و من به بازیکنانی بازی می‌دهم که به باورم بهترین هستند.»

 از امری پرسیده شد که آیا برای بن‌عرفه ناراحت نیست و او گفت: «14 بازیکن هستند که می‌توانند در هر مسابقه به میدان بروند. فوتبال همین است. در باشگاه، روشن‌تر درباره نقش او صحبت کرده‌ایم و او باید به تصمیم ما احترام بگذارد.»