کدخبر: ۲۱۱۳۴۶ لینک کوتاه

واکنش رسانه های حامی بارسلونا به صعود رئال مادرید به فینال لیگ قهرمانان اروپا

رسانه‌های کاتالانی به شدت از قضاوت جونیت چاکر در دیدار رئال مادرید و بایرن مونیخ در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا انتقاد کردند.

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، رسانه‌های بارسلونا بلافاصله پس از صعود رئال مادرید به فینال لیگ قهرمانان اروپا نسبت به این اتفاق واکنش نشان دادند. سفیدپوشان در دیدار برگشت نیمه نهایی برابر بارین مونیخ قرار گرفتند و با وجود تساوی دو بر دو توانستد به فینال برسند. با این حال مطبوعات کاتالانی از جمله اسپورت و موندو دپورتیوو این توفیق را به کمک جونیت چاکر دانستند.  

اسپورت با تیتر "چنین، چنین، مادرید چنین صعود کرد" به انتقاد از داوری پرداخت و آن شعار معروف علیه مادرید را دوباره تکرار کرد. روزنامه کاتالانی در زیر این تیتر دو لحظه جنجالی بازی را به تصویر کشید. در سمت چپ خطای هند احتمالی مارسلو که با ضربه جاشوا کیمیش رخ داد، دیده می شود. در سمت چپ به اشتباه بزرگ اولریش (دروازه‌بان بایرن مونیخ) اشاره کرد.

1

 

اسپورت نوشت: مادرید در حالی برای سومین‌بار به فینال لیگ قهرمانان صعود کرد که با کمک داوران و شانس این اتفاق رخ داد.

از طرفی موندو دپورتیوو با یک تیتر کنایه آمیز به استقبال این دیدار رفت  و با استفاده از تصویر مارسلو در آن صحنه جنجالی نوشت: یک کلاسیک

این روزنامه در صفحه اصلی اش نوشت: مادرید در حالی  پس از حذف بایرن در کی‌یف به دنبال سومین قهرمانی پیاپی خود است که با روش مختص به خود به فینال صعود کرد.

موندو پس از سوت پایان بازی در سایت عملکرد چاکر (داور بازی دیشب) را برجسته و به کوپیرس (داور دیدار رفت) نیز اشاره کرد و نوشت: چاکر و کوپیرس بهترین زوج مادرید

2