کدخبر: ۲۱۱۴۷۰ لینک کوتاه

ستاره لیورپول: می‌خواهم رونالدو را ناکام گذارم

ستاره مصری لیورپول امیدوار است که بتواند در فینال لیگ قهرمانان اروپا کریستیانو رونالدو را ناکام گذارد.

به گزارش ایسنا و به نقل از  فوتبال ایتالیا، محمد صلاح، ستاره بی چون چرای دیدار رفت برابر رم در نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا بود.

این بازیکن مصری در دیدار رفت برابر رم دو گل به ثمر رساند و دو پاس گل داد اما در دیدار برگشت عملکرد ضعیفی از  خود نشان داد.

صلاح بعد از  بازی، گفت‌: هر بازیکنی رویای قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا را در سر دارد. همه بازیکنان لیورپول بی‌صبرانه در انتظار دیدار پایانی هستند. این تیم است که به پیروزی می رسد و نباید موفقیت یک تیم را به حساب یک بازیکن گذاشت. طبیعتا دوست دارم که بر رونالدو در دیدار فینال پیروز شوم. بالا بردن جام رویای من از  کودکی بوده و امیدوارم که به خواسته خود برسم.

او ادامه‌ داد: لیورپول همواره به دنبال پیروزی است و فکر نمی‌کنم که ما در خط دفاعی مشکل داشته باشیم. تیم با هم حمله و با هم دفاع می کند و اگر مشکلی داشته باشیم به همه ما بر می‌گردد. من چیزی برای از  دست دادن و ترس نداریم و می خواهیم جام را بالای سر بریم.

صلاح درباره شکست برابر رم، گفت‌:  می دانستیم که بازی سختی پیش رو داریم. انتظار چنین فضایی را داشتیم مهم این است که به رویای خود رسیدیم و فینالیست شدیم. فوتبال ایتالیا تغییر زیادی کرده و بسیار تاکتیکی شده است. از اسپالتی تشکر زیادی می‌کنم که باعث شد تا زندگی من تغییر کند. من زمانی که در رم زیر نظر اسپالتی کار کردم بسیار از او بهره بردم.