کدخبر: ۲۱۲۴۹۷ لینک کوتاه

بازدید حسن روحانی از نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز و پتروشیمی

رئیس‌جمهوری صبح امروز (سه‌شنبه) با حضور در بیست و سومین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز و پالایش و پتروشیمی از نزدیک در جریان آخرین دستاوردها و تحولات این حوزه قرار گرفت.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، حجت‌الاسلام و المسلمین حسن روحانی، صبح امروز با حضور در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران از بیست و سومین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز و پالایش و پتروشیمی بازدید کرد.

نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز و پالایش و پتروشیمی ایران بزرگترین رخدادصنعتی وتجاری کشور در این حوزه است که سالانه با حضور جمع کثیری از شرکت‌های داخلی و خارجی برگزار می‌شود. این شرکت‌ها درجریان ایام برگزاری نمایشگاه دستاوردها و محصولات خود را در معرض دید بازدید کنندگان، دست اندرکاران و متخصصان این صنعت قرار می دهند.

در نمایشگاه امسال 1016 غرفه داخلی به نمایندگی از شرکت‌های داخلی و 811 غرفه به نمایندگی از 37 کشور دنیا محصولات و دستاوردهای خود را در معرض نمایش گذاشته‌اند.  همچنین 12 کشور از جمله چین، آلمان، فرانسه، اسپانیا، ایتالیا، ترکیه ، ژاپن، هلند، اتریش و کره جنوبی اقدام به برقراری پاویون در این دوره از نمایشگاه نفت، گاز و پالایش  و پتروشیمی کرده‌اند.

قرار است رئیس‌جمهوری پس از بازدید از این نمایشگاه، در جلسه‌ای با حضور مدیران نفتی کشور به سخنرانی بپردازد.

در جریان این بازدید، وزیر نفت، معاون علمی –فناوری رئیس‌جمهوری و نعمت‌زاده مشاور وزیر نفت و جمعی از مدیران نفتی روحانی را همراهی می کردند.

به گزارش ایسنا، بیست و سومین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز و پالایش پتروشیمی از 16 الی 19 اردیبهشت ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می شود.