کدخبر: ۲۱۲۷۶۴ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد
 پنجمین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی + جزئیات

پنجمین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی + جزئیات

روز جمعه ۱۵ تیرماه ۹۷، پنجمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور با ابلاغ سازمان اداری و استخدامی کشور توسط سازمان سنجش آموزش کشور برگزار می‌شود.


به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا از سازمان اداری و استخدامی کشور، متقاضیان استخدام در دستگاه‌های اجرایی می‌توانند با شرکت در این آزمون، در صورت قبولی بر اساس سهمیه‌های مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام، جواز استخدام در دستگاه‌ مربوطه را کسب کنند.

ثبت نام برای شرکت در این آزمون از روز یکشنبه 23 اردیبهشت ماه 1397 آغاز می‌شود و علاقمندان می‌توانند با مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org ضمن دریافت دفترچه راهنمای آزمون، پس از مطالعه نسبت به نام‌نویسی شرکت در این آزمون اقدام کنند.

آخرین مهلت ثبت نام تا تاریخ 31 اردیبهشت ماه 1397 تعیین شده است و مهلت نام‌نویسی به هیچ وجه تمدید نخواهد شد.

براساس این گزارش در این آزمون 9 دستگاه اجرایی با تعداد 18 هزار و 207 سهمیه استخدامی حضور دارند و وزارت آموزش و پرورش (تمامی استان‌ها)، سازمان دامپزشکی کشور، سازمان شیلات کشور، وزارت راه و شهرسازی، سازمان حفاظت محیط زیست، وزارت امور اقتصادی و دارایی، سازمان بیمه سلامت، سازمان ملی زمین و مسکن و سازمان اوقاف و امور خیریه، دستگاه‌های اجرایی هستند که از طریق این آزمون نیروی انسانی مورد نیاز خود را جذب خواهند نمود.