کدخبر: ۲۱۳۸۳۲ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد
 طرح ویژه سینماها در ماه رمضان اجرا می‌شود/ جزئیات بلیت نیم بها

طرح ویژه سینماها در ماه رمضان اجرا می‌شود/ جزئیات بلیت نیم بها

​اقتصادنیوز: سخنگوی شورای صنفی نمایش اعلام کرد: تمام سینماهای سراسر کشور در ماه مبارک رمضان پیش از افطار بلیت نیم‌بها ارائه می‌کنند.

ایران اکونومیست -  اعلام جزئیات طرح ویژه سینماها در ماه رمضانبه گزارش ایران اکونومیست، غلامرضا فرجی درباره مصوبات جلسه دوشنبه ۲۴ اردیبهشت‌ماه شورای صنفی نمایش  گفت: در این جلسه طرح ویژه ماه رمضان بررسی شد و قرار بر این است تا بلیت تمام سینماها پیش از افطار نیم‌بها باشد و پس از افطار به صورت کامل‌بها به فروش برسد.   

او همچنین افزود: از آن‌جا که سانس بسیاری از فیلم‌ها در شرایط عادی تا ساعاتی پس از نیمه شب ادامه می‌یابد تقریبا به طور خود به خود طرح افطار تا سحر هم اجرا می‌شود.  

سخنگوی شورای صنفی نمایش درباره نمایش بازی‌های جام جهانی فوتبال در سینماها هم گفت: این مسئله در جلسه امروز بررسی نشد و به هفته آینده موکول شد. همچنین تعیین رئیس و دیگر اعضای شورای صنفی نمایش در جلسه هفته آینده بررسی خواهد شد.   

فرجی درباره قراردادهای تازه سینماها نیز گفت: قرارداد فیلم «دارکوب» به کارگردانی بهروز شعیبی در سرگروه استقلال برای اکران پس از فیلم «خجالت نکش» به ثبت رسید و اکران فیلم‌های دیگر هم به دلیل این‌که کف فروش بالایی دارند همچنان ادامه خواهد داشت.