تکذیب اظهارات منتسب به شمخانی در مجلس

کدخبر: 215328
اقتصادنیوز: مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی با صدور اطلاعیه ای اظهارات منتسب به علی شمخانی، دبیر شورای عالی امنیت ملی در جلسه غیر علنی روز گذشته مجلس شورای اسلامی را تکذیب کرد.

به گزارش اقتصادنیوز در بخشی از این اطلاعیه آمده است: دبیر شورای عالی امنیت ملی در جلسه غیر علنی روز یکشنبه سی‌ام اردیبهشت که با هدف بررسی ابعادمختلف لوایح 4گانه مربوط به مبارزه با پولشویی و تامین مالی تروریسم برگزار شد،تاکید کرده‌اند که نحوه مواجهه نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی با این لوایح واجد هیچگونه جنبه و الزام امنیتی نبوده وصرفا به تشخیص آنها مربوط است.

این اطلاعیه با تکذیب برخی اظهار نظرها که حضور علی شمخانی در جلسه غیر علنی مجلس را با نظر مساعد دفتر رهبر معظم انقلاب نسبت به FATF مرتبط کرده اند، تصریح کرد: هیچ گونه تصمیمی مبنی بر پیوستن جمهوری اسلامی ایران به FATFاتخاذ نگردیده و بیان مطالبی از این دست بدون توجه به ضرورت‌های امنیت ملی و صرفا با اغراض سیاسی مطرح می شود.

در پایان این اطلاعیه با ابراز تاسف نسبت به بی‌توجهی برخی نمایندگان مجلس شورای اسلامی نسبت به رعایت حیطه بندی جلسات غیر علنی،تداوم این روند را موجب محدود شدن حضور وتعامل مقامات سیاسی، امنیتی و نظامی کشور با مجلس عنوان کرده است

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما