کدخبر: ۲۱۶۸۶۹ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

هنرپیشه معروف افطاری روحانی را تحریم کرد+عکس

اقتصادنیوز : برزوارجمند درآخرین پست اینستاگرام اش دعوت افطار رییس جمهور را رد کرد . پیش از او آناهیتا همتی و پرستو گلستانی رفتن به افطاری رییس جمهور را تحریم کرده بودند .

به گزارش اقتصادنیوز، برخی از هنرمندان کشور در واکنش به وضعیت  دشوار اقتصادی این روزهای مردم از رفتن به مراسم افطاری رییس جمهور خودداری کردند . 

برزو ارجمند در اینستاگرام اش نوشت: 

جناب آقاى رییس جمهور 

سلام. ضمن سپاس از دعوت حضرتعالى به عرض میرساند که با توجه به شرایط بد اقتصادى و روحى مردم کشورمان باور این حقیر بر این استوار است که چنین گرد هم آیى هایى که مستلزم صرف هزینه هاى زیاد است (و تعدادشان هم کم نیست)شاید حداقل از نگاه بنده و تعدادى از همکارانم چندان ضرورى نباشد.

نیک میدانم که هدف شما از این مهمانى افطار شنیدن حرف ها و بیان مشکلات جامعه هنرى از زبان آنهاست. اما تجربه چند سال اخیر نشان داده که شما حتى بیش از ما به این مشکلات واقفید و آنها را به بهانه هاى مختلف بیان میدارید. اما ظاهرا ما باید فقط دلخوش باشیم که شما در کنار ما هستید و این مشکلات را میدانید و میگویید.

چرا که ظاهرا شما هم دنبال گوش شنوایى هستید که مشکلات را حل کند و از این نظر دقیقا مانند مایید. درخواستهاى ما و سایر اقشار مردم اینروزها چندان تفاوتى با هم ندارد. همه در یک کشتى هستیم و چشم امید به شجاعت و عمل گرایى ناخدا بسته ایم. باشد که به صخره نا امیدى برنخوریم که سخت ترین صخره ها است. در پایان اضافه که میدانم شاید اگر شما رییس جمهور نبودید اکنون همین امکان براى ابراز نظر نیز فیلتر شده بود و همین کوچک هم نتیجه راى به شماست.اینها را درک میکنیم و ممنونیم اما شما هم ما را درک کنید.

پرستو گلستانی هم دعوت افطار روحانی را رد کرد  و نوشت : وقتی مردم مابه سختی زندگی می‌کنند و حتی دسته‌ای ازمردم سفره سحریشان خالی است، این افطاری‌ها از گلویم پایین نمیرود، پس نخواهم آمد!

آناهیتا همتی  هم با انتشار عکسی نوشت به مراسم افطاری روحانی نخواهد رفت.