کدخبر: ۲۱۷۲۴۵ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

دایی: آزمون بزودی به باشگاهی سطح بالا نقل‌مکان خواهد کرد

مهاجم پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان از مهاجم ۲۳ ساله تیم ملی تمجید ویژه‌ای کرد.

 علی دایی که خود در سال 1999 میلادی عنوان بهترین بازیکن آسیا رابه خود اختصاص داد و سابقه بازی در تیم‌های بایرن مونیخ و هرتابرلین آلمان را دارد، معتقد است آینده تیم ملی فوتبال ایران درخشان است و می‌تواند در جام جهانی 2018 روسیه از مرحله گروهی صعود کند.

سرمربی 49 ساله سایپا که خود سابقه حضور در جام‌های جهانی 1998 و 2006 را دارد، در گفت‌وگو با خبرگزاری «رویترز» در تمجید از مهاجم جوان تیم ملی گفت: دوست ندرام در مورد خودم صحبت کنم اما می‌توانم بگویم که سردار آزمون بازیکن بزرگی است، در کنار مهاجمی همچون کریم انصاری‌فرد.

آقای گل تمامی اداور فوتبال جهان در رده ملی با 109 گل‌زده، صحبت‌های خود را اینطور ادامه داد: ما مهاجمان جوانی داریم و آینده متعلق به آنهاست، به خصوص سردار آزمون چون او واقعاً جوان است. سردار می‌تواند آینده روشنی داشته باشد. امیدوارم او بتواند مسیر درست را پیدا کند که قرار گرفتن در این مسیر به سود خود او و تیم ملی کشورمان خواهد بود.

دایی با اشاره به اینکه مهاجم روبین‌کازان پیش از این مورد توجه تیم‌هایی همچون بایرن موینخ و اتلتیکومادرید بوده، تصریح کرد: جام جهانی می‌تواند سکوی پرتابی برای خیلی از بازیکنان به منظور تغییر کلی اوضاع باشد. اطمینان دارم که سردار می‌تواند از روسیه به باشگاهی سطح بالا نقل‌مکان کند.

اسطوره فوتبال ایران در بخش پایانی صحبت‌هایش خاطرنشان کرد: خیلی به این تیم امیدوارم که عملکرد خوبی از خود ارائه دهد و بتواند در جام ملت‌های آسیا به قهرمانی برسد. ما تیم خوبی داریم و ایران حریف آسانی برای رقبای آسیایی خود نخواهد بود و اگر همین استانداردها را حفظ کنیم، سپس دلیلی وجود نخواهد داشت که نتوانیم عملکرد عالی داشته باشیم.