کدخبر: ۲۱۷۶۳۶ لینک کوتاه

میسر مساعد استقلال برای رسیدن به قهرمانی در فصل آینده

اقتصاد نیوز:در قرعه کشی که نصیب استقلال در لیگ هجدهم شده است این تیم در هفته های پایانی حریفان ساده تری نسبت به رقبای احتمالی خود در راه کسب عنوان قهرمانی خواهد داشت.

 طبق قرعه کشی استقلال در لیگ هجدهم این تیم تا هفته دهم تقریبا با تمام رقبای اصلی خود بازی می کند و آبی ها در 5 بازی آخر با تیم هایی که قدرت کمتری دارند بازی می کنند.

استقلال در هفته اول با پیکانی بازی می کند که فصل قبل به رتبه پنجم لیگ برتر رسید، هفته دوم با ذوب آهن مدعی بازی می کند، هفته سوم به مصاف تراکتورسازی قدرتمند می رود، در هفته چهارم با پارس جنوبی جم پدیده فصل گذشته لیگ برتر بازی می کند، در هفته هشتم آبی ها به مصاف پرسپولیس اصلی ترین رقیب خود در راه رسیدن به عنوان قهرمانی و در هفته دهم هم به مصاف تیم پرستاره سپاهان می روند، تیمی که تا بدین جای کار بیشترین تحرک را در فصل نقل و انتقالات داشته است و طبیعی است که یکی از مدعیان جدی قهرمانی است.

اما استقلال در 5 هفته آخر لیگ به ترتیب با تیم های گسترش فولاد، پدیده، استقلال خوزستان، صنعت نفت و سپیدرود بازی می کند که حریفان ساده ای نسبت به سایر تیم های حاضر در لیگ برتر هستند و طبیعی است که آبی ها کار چندان سختی برای کسب امتیاز لازم برابر این تیم ها نخواهند داشت.

از 5 تیمی که استقلال در هفته های پایانی با آنها بازی می کند، استقلال خوزستان، سپیدرود و پدیده تیم هایی بودند که تا هفته های پایانی فصل گذشته برای بقا در لیگ برتر مبارزه می کردند و بعید است امسال هم شرایط آنها چندان بهتر شود.

با این شرایط اگر استقلال بتواند تا هفته های پایانی خود را در کورس صدر جدول حفظ کند، به نظر در 5 هفته پایانی می تواند شانس بیشتری از رقبای خود برای رسیدن به قهرمانی داشته باشد، البته این به شرطی است که این تیم تا رسیدن به این 5 هفته امتیازهای لازم را جمع کرده باشد.

ورزش سه