کدخبر: ۲۱۷۶۹۳ لینک کوتاه

۳ طلا، یک نقره و یک برنز برای کشتی نوجوانان از رومانی

اقتصادنیوز: تیم منتخب کشتی آزاد نوجوانان کشورمان با کسب ۳ مدال طلا، یک نقره و یک برنز به کار خود در رقابت های بین المللی رومانی پایان داد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس، رقابت های بین المللی کشتی آزاد نوجوانان روزهای 10 و 11 خردادماه در شهر بخارست رومانی برگزار شد و تیم منتخب کشورمان که با 6 نماینده در این مسابقات شرکت کرده بود، با 3 مدال طلای مهدی ویسی، سجاد گودرزی و امیرحسین زارع در اوزان 48، 55 و 110 کیلوگرم، یک مدال نقره سهراب ادهم خلیلی در وزن 65 کیلوگرم و یک مدال برنز عباس ابراهیم زاده در وزن 48 کیلوگرم به کار خود در این رقابت ها پایان داد.

نتایج کشتی گیران کشورمان در این رقابت ها به شرح زیر است:

در وزن 48 کیلوگرم مهدی ویسی ابتدا عباس ابراهیم زاده دیگر نماینده کشورمان را مغلوب کرد وی در دور بعد نماینده کشور مقدونیه را از پیش رو برداشت و راهی دیدار فینال شد وی در دیدار فینال نیز کشتی گیری از کشور رومانی را شکست داد و به مدال طلا دست یافت. ابراهیم زاده نیز در این وزن صاحب مدال برنز شد. 

در وزن 55 کیلوگرم سجاد گودرزی سه کشتی گیر رومانیایی را تا حضور در دیدار فینال از پیش رو برداشت و در دیدار نهایی نیز با شکست حریفی از کشور گرجستان صاحب مدال طلا شد.

در وزن 65 کیلوگرم سهراب ادهم خلیلی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم کشتی گیری از کشور گرجستان را با نتیجه 10 بر صفر مغلوب کرد وی در دور سوم و در مرحله نیمه نهایی نماینده کشور قزاقستان را شکست داد و راهی دیدار فینال شد. خلیلی در دیدار فینال مقابل دیگر حریف قزاقستانی مغلوب شد و به مدال نقره رسید.

در وزن 71 کیلوگرم هادی شرفبیانی در دور نخست مقابل کشتی گیر قزاقستانی مغلوب و از دور رقابت ها حذف شد.

در وزن 110 کیلوگرم امیرحسین زارع ابتدا حریفی از کشور قزاقستان را از پیش رو برداشت وی در دور بعد نیز کشتی گیر کشور اسلواکی را با ضربه فنی مغلوب کرد و راهی دیدار نیمه نهایی شد. زارع در این دیدار با نتیجه 10 بر صفر مقابل نماینده کشور گرجستان به پیروزی رسید و به دیدار فینال راه یافت. وی در این دیدار کشتی گیری از کشور بلغارستان را مغلوب کرد و به مدال طلا دست یافت.