کدخبر: ۲۱۷۷۰۴ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

طرح تعویض محمد صلاح با ستاره بارسلونا

اقتصاد نیوز: ستاره گرانقیمت و فرانسوی بارسلونا به شدت مورد توجه یورگن کلوپ قرار گرفته و ممکن است این بازیکن با ستاره لیورپول معاوضه شود.

به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از ورزش سه، لیورپول قصد دارد در تابستان امسال تیم فعالی باشد و بعد از جذب نبی کیتا و فابینیو، حالا برای تقویت 2 پست دیگر خود در تلاش خواهد بود.

طبق ادعای موندو دیپورتیوو، یورگن کلوپ به شدت علاقمند به جذب عثمان دمبله است و قصد دارد بعد از صحبت کردن با مادر این ستاره 21 ساله وی را متقاعد به انتقال به آنفیلد کند. اما بر خلاف شایعات خود دمبله خواهان انتقال دائمی است زیرا در مورد آینده خود تضمین می خواهد و به انتقال قرضی علاقه ای ندارد.

اما در این میان کلوپ می داند که جذب یک سنگربان برای آنها در اولویت است و نام های چون سیله سن، دوناروما، آلیسون و یان اوبلاک در این خصوص مطرح شده که همگی گرانقیمت هستند و باشگاه لیورپول قادر نیست هم یک بازیکن در پست هجومی با قیمت دمبله و هم یک سنگربان سطح اول را کسب کند.

به همین دلیل، ممکن است لیورپول مجبور به فروش یکی از ستارگان خود باشد. بی شک محمد صلاح بیشترین مشتری را در بین بازیکنان مرسی سایدی ها داراست و بارسلونا نیز نسبت به جذب این بازیکن مشتاق است اما کلوپ فروش او را منطقی نمی داند و هنوز قادر به انتخاب اولویت خود نبوده است. در همین حال چند رسانه اسپانیایی از پیشنهاد باشگاه بارسلونا مبنی بر معاوضه دمبله با صلاح به سران آنفیلدی خبر داده اند. اتفاقی که اگر رخ دهد خط حمله بارسلونا ویرانگر خواهد شد.