کدخبر: ۲۱۷۹۰۸ لینک کوتاه

جوابیه سازمان انرژی اتمی در خصوص سخنان صالحی در مورد برجام/ این سخنان را تحریف کرده‌اند!

اقتصادنیوز: سازمان انرژی اتمی در خصوص سخنان منتشر شده از علی اکبر صالحی در دانشگاه امام صادق (ع) پیرامون برجام جوابیه‌ای صادر کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از انتخاب، سازمان انرژی اتمی در خصوص سخنان منتشر شده از علی اکبر صالحی در دانشگاه امام صادق (ع) پیرامون برجام جوابیه‌ای صادر کرد.

متن کامل بیانیه سازمان انرژی اتمی نسبت به انتشار سخنان علی اکبر صالحی در خبرگزاری فارس بدین شرح است: روز جاری یکی از خبرگزاری‌ها بدون ذکر منبع، مطالبی را از قول جناب آقای دکتر صالحی، رئیس سازمان انرژی اتمی ایران به صورت تحریف شده مطرح و منتشر کرده است.

بدینوسیله به اطلاع می‌رساند که جناب آقای دکتر صالحی بعد از ظهر روز گذشته بنا به دعوت جناب آقای مصباحی مقدم در جمع اساتید دانشگاه امام جعفر صادق (ع)، برخی نمایندگان سابق مجلس شورای اسلامی و تعدادی از دانشجویان در خصوص برجام، وضعیت صنعت هسته‌ای قبل و بعد از برجام، برنامه‌های بلند مدّت سازمان و افق پیش رو مطالبی را در یک نشست بسته و خصوصی مطرح نمودند. متأسفانه مطالب تحریف شده‌ای منتسب به ایشان و با ادعای برگرفته از سخنان مطروحه در جمع دانشجویان دانشگاه مذکور به دور از اخلاق حرفه‌ای رسانه‌ای منتشر شده است که فاقد اعتبار بوده و بدینوسیله تکذیب می‌گردد.

خبرگزاری فارس ضمن آنکه علت صدور این جوابیه توسط سازمان انرژی اتمی را درک می‌کند از آن سازمان می‌خواهد تا بصورت مصداقی به مواردی که آن‌ها مدعی تحریف سخنان دکتر علی اکبر صالحی شده‌اند اشاره کند.