خاموشی در بوستان های پایتخت / در لابه لای درختان چیتگر چه می گذرد ؟

کدخبر: 218513
اقتصادنیوز : یک عضو شورای شهر تهران گفت: ایجاد گردشگری شبانه نیاز به ایجاد زیرساخت های لازم دارد و در خصوص تاریکی بوستان ها پس از ساعت ۱۲ به شهرداری تذکر می دهم.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر ،حسن خلیل آبادی در خصوص اینکه چرا در شب های ماه رمضان که شهروندان بیشتر پس از افطار تا ساعاتی از نیمه شب در بوستان ها حضور دارند، ساعت ۲۴ شب تمام پارک ها چراغ هایشان خاموش می شود و فضای ناایمنی را ایجاد می کند، گفت: گردشگری شبانه مانند گردشگری روز نیاز به ایجاد زیرساخت های لازم دارد و همان ایمنی که در روز در فضاهای گردشگری وجود دارد باید در شب نیز ایجاد شود.

وی ادامه داد: سازمان پارک ها و بوستان ها، میادین میوه و تره بار، اداره برق و نیروی انتظامی و نهادهای مرتبط باید هماهنگ با هم تلاش کنند گردشگری شبانه در پایتخت رونق بگیرد. شهرداری بخشی از امکانات خود را باید در شب فعال کند. ایمن سازی، نظافت و خدمات در شب فعال شود. ما نیاز داریم برخی خطوط اتوبوس و مترو برای رونق گردشگری شبانه فعال شود.

خلیل آبادی تاکید کرد: در خصوص خاموشی پارک ها پس از ساعت ۱۲ به سازمان پارک ها و فضای سبز تذکر می دهم و پیگیر رفع این مشکل هستم.

به گزارش مهر، برخی شهروندان تهرانی از خاموشی بوستان هایی مانند چیتگر و جمشیدیه پس از ساعت ۲۴ شب گلایه داشته و از حضور سگ های بی صاحب که باعث ترس خانواده ها می شوند انتقاد دارند.به گفته یکی از شهروندان تهرانی پس از خاموشی در پارک چیتگر   در لابه لای درختان اتفاقات نامناسبی رخ می دهد . 

به گفته شهروندان، خاموشی پارک در این ساعات، فضای پارک را به شدت ناایمن و بستر بروز آسیب های اجتماعی کرده است.

 

تیتر یک
  • روایت اکونومیست از هزینه‌های زیست‌محیطی گسترش رمزارزها

    اقتصادنیوز: هفته‌نامه اکونومیست با هشدار نسبت به پیامدهای زیست‌محیطی تولید بیت‌کوین، نوشته است که بدون ایجاد مقررات…

از دست ندهید
بلیط هواپیما