کدخبر: ۲۱۸۶۰۷ لینک کوتاه

سلفی با آبشار جان جوان مشهدی را گرفت +عکس

اقتصادنیوز: براثر این حادثه سر، صورت، دست و پای این فرد آسیب شدید دیده بود و تلاش تیم پزشکی بی نتیجه ماند و این جوان جان خود را از دست داد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایلنا، سرپرست جمعیت هلال احمر گلستان گفت: گرفتن عکس سلفی از ارتفاع 15 متری آبشار کبودوال از توابع این استان، باعث مرگ مسافری جوان از خراسان رضوی شد.

محمدعلی هروی اظهار کرد: این جوان 27 ساله از ساکنین استان خراسان رضوی بود و روز گذشته بر اثر پرت شدن از بالای آبشار کبودوال جان خود را از دست داد.

وی اضافه کرد: در پی دریافت گزارش این حادثه تیم امدادی اعزام که اقدامات امدادی اولیه توسط یک پزشک حاضر در محل انجام شده بود و نیروهای امدادی این فرد را به پایین منتقل کرده و به بیمارستان انتقال دادند.

هروی افزود: براثر این حادثه سر، صورت، دست و پای این فرد آسیب شدید دیده بود و تلاش تیم پزشکی بینتیجه ماند و این جوان جان خود را از دست داد.

به گفته وی؛ این فرد در حین سقوط به یک نوجوان برخورد نموده که وی نیز دچار مصدومیت جزیی از ناحیه پا شده بود که اقدامات اولیه درمانی در محل انجام شد.

آبشار تمام خزهای کبودوال در حوزه شهرستان علی آباد از توابع استان گلستان واقع بوده که هر ساله میزبان جمعیت بیشماری از گردشگران داخلی و خارجی است.

شهرستان علی آباد از توابع استان گلستان بوده و در 35 کیلومتری شرق گرگان واقع است.

سلفی با آبشار جان جوان مشهدی را گرفت