کدخبر: ۲۱۹۴۰۱ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد
پیش بینی بارندگی در شرق تهران

پیش بینی بارندگی در شرق تهران

اقتصادنیوز: سازمان هواشناسی اعلام کرده طی سه روز آینده در برخی مناطق کشور رگبار و رعد و برق، وزش باد شدید لحظه ای، در مناطق مستعد تگرگ، آبگرفتگی معابر و احتمال سیلابی شدن مسیلها و رودخانه ها رخ می‌دهد.

به گزارش اقتصادنیوز مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور در گفتگو با خبرنگار مهر اعلام کرد: طی سه روز آینده در ساعات بعدازظهر و اوایل شب رگبار و رعدو برق، وزش باد شدید لحظه ای، در مناطق مستعد تگرگ، آبگرفتگی معابر و احتمال سیلابی شدن مسیلها و رودخانه ها در برخی مناطق کشور پیش بینی می شود.

احد وظیفه افزود: امروز دوشنبه در آذربایجان شرقی، نیمه شمالی آذربایجان غربی، دامنه های البرز در استان های مازندران، سمنان و شرق تهران شاهد این وضعیت خواهیم بود.

وی ادامه داد: فردا سه شنبه  در آذربایجان شرقی، نیمه شمالی آذربایجان غربی، دامنه های البرز در استانهای مازندران، گلستان، سمنان، البرز و تهران و پس فردا چهارشنبه  در خراسان شمالی، دامنه های البرز در استانهای سمنان، گلستان، مازندران و شرق تهران  همین وضعیت رخ خواهد داد.

وظیفه تاکید کرد: به شهروندان و دامداران عزیز توصیه می شود ضمن رعایت نکات ایمنی از رفتن به مناطق کوهستانی و همچنین توقف و تردد در کنار رودخانه ها و مسیلها در مناطق ذکر شده خودداری شود.