خرید و فروش آب در آبادان / هر بشکه 20 لیتری هزار تومان

کدخبر: 222132
اقتصادنیوز : معاون برنامه ریزی و عمرانی فرمانداری آبادان با اشاره به تشکیل جلسه ستاد تنظیم بازارگفت: در این جلسه قیمت هر بشکه ۲۰ لیتری آب در آبادان هزار تومان تعیین شد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر ،امیر حمزه بزرگی نیا با اشاره به اینکه به منظور دسترسی سهل تر شهروندان به آب مصرفی شیرین و باکیفیت اقدام به به کارگیری سه چرخه های دارای کد بهداشتی کرده ایم، افزود: به طور روزانه آب سالم، بهداشتی و شیرین آب حیات در اختیار این سه چرخه ها قرار داده می شود و آنها نیز این آب را در مناطق مختلف شهری به فروش می رسانند.

وی اظهار کرد: به منظور ایجاد نظم و جلوگیری از سوء استفاده افراد سودجو در جلسه ستاد تنظیم بازار که متشکل از نماینده اتاق اصناف، اداره صنعت، معدن و تجارت، شبکه بهداشت و تعزیرات حکومتی است، قیمت هر بشکه ۲۰ لیتری آب قابل عرضه توسط این سه چرخه ها هزار تومان تعیین و به آنان ابلاغ شد.

معاون برنامه ریزی و عمرانی فرمانداری آبادان با اشاره به درج کد بهداشتی بر بدنه این سه چرخه ها تصریح کرد: شهروندان در صورت مشاهده فروش آب با بهایی بیشتر از قیمت تعیین شده توسط این سه چرخه های دارای کد بهداشتی (بیشتر از هزار تومان)، مراتب را به اداره صنعت، معدن و تجارت با شماره تماس ۱۲۴ در میان گذارند.

به گفته وی، متخلفان از سوی اداره صنعت، معدن و تجارت به اداره تعزیرات حکومتی معرفی و به طور حتم با متخلفان برخورد جدی و قانونی می شود.

بزرگی نیا گفت: همچنین در جلسه ستاد تنظیم بازار، بازرسان سازمان منطقه آزاد اروند، شبکه بهداشت و اداره صنعت، معدن و تجارت مسئولیت نظارت بر عملکرد این سه چرخه ها و گزارش دهی مرتب را عهده دار شدند.

وی بار دیگر ضمن تاکید بر خرید آب از سه چرخه های دارای کد بهداشتی با قیمت تعیین شده هزار تومان برای هر بشکه ۲۰ لیتری آب از سوی شهروندان، افزود: تمامی موارد یاد شده برای آگاهی شهروندان در قالب بنر در سطح مناطق شهری نصب شده است.

تیتر یک
پیشنهاد اقتصادنیوز
اقتصادنیوز امروز به شما پیشنهاد ویژه ای درباره حوزه های مهم خبری می دهد
از دست ندهید