کدخبر: ۲۲۲۹۹۷ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

اقدام معنادار توئیتر روحانی در جدال بین دو وزیر

اقتصادنیوز؛ امروز وزیر صنعت نسبت به انتشار لیست ارزبگیران دولتی انتقاد کرد و گفت با این کار به جنگ بخش خصوصی می‌رویم. وزیر ارتباطات پس از این اظهار نظر در توئیتر خود نوشت: فساد، موریانه و عامل بی‌ثباتی اقتصاد کشور است. بخش خصوصی پاکدست از انتشار لیست ارزبگیران حمایت کرده وخواهد کرد. در اتفاقی جالب، حساب توییتری رییس جمهور در اقدامی معنادار، توییت وزیر ارتباطات را لایک کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از انتخاب؛ محمدجواد آذری جهرمی در پیامی در صفحه شخصی‌اش در توییتر نوشت: "با ایمان قلبی که بر پایه عقل خدادادی است، می‌گویم فساد، موریانه و عامل بی‌ثباتی اقتصاد کشور است. بخش خصوصی پاکدست از انتشار لیست ارزبگیران حمایت کرده وخواهد کرد؛ باید به جنگ اقتصاد رانتی رفت."

روحانی و جهرمی

حساب توییتری رییس جمهور در اقدامی معنادار، توییت وزیر ارتباطات در مورد انتشار لیست ارزبگیران دولتی را لایک کرد. این اقدام روحانی و همراهی با وزیر ارتباطات، نشاندهنده ناراحتی رییس جمهور نسبت از عدم اجرای دستورش توسط وزیر صنعت دارد.

محمدجواد آذری‌جهرمی امروز در جمع خبرنگاران در فرودگاه پیام کرج گفت: از وزیران مختلف انتظار می‌رود لیست ارزبگیران مجموعه خود را منتشر کنند.

آذری جهرمی افزود: برای شناسایی ارزبگیران، هم بازرسی کل کشور و هم سازمان تعزیرات وارد عمل شده‌اند.

وی ادامه داد: تجربه نشان داده مردم در هر زمان که کشور در حوزه‌های اقتصادی و بین‌المللی دچار مشکل شده، صبوری به خرج داده و تحمل کرده‌اند.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات افزود: مردم با مشکلات همه‌جوره کنار می‌آیند ولی نمی‌توانند فساد را تحمل کنند.

وی با اشاره به اینکه برخی برای انتشار لیست ارزبگیران بهانه‌هایی می‌آورند که به هیچ وجه قابل قبول نیست، ابراز کرد: این روند باید یک بار برای همیشه به اتمام برسد و شفاف‌سازی‌های لازم انجام شود چون این شفاف‌سازی‌ها به رشد اقتصادی کشور کمک می‌کند.